Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

Petorica uhapšena sinoć, ministar spoljnih poslova pozvao Dačića da mu to saopšti i izrazi saučešće (to je četvrti turski ministar koji tim povodom zove svog srpskog kolegu).

 

Očekuje se Poručnik da predloži adekvatnu formu pritiska koji sada treba izvršiti na Tursku. Recimo, da se donese neki zakon koji obavezuje sve izdavače u Srbiji da unište sve knjige i udžbenike u kojima se pominje Istanbul i odštampaju nova izdanja u kojima će ubuduće stajati Константинопољ. Možda bi mogla da padne i neka zabrana pominjanja turske kafe u kartama pića, dosta se Srbin saginjao i ponižavao.  

 

Ma da. Ovo je dodatno iritantno jer smo mi i Turci u sportu stvarno veliki prijatelji, kako se to kaže. Da ne pominjem gomile veza i sličnost karaktera. To je jedan od razloga što sam ispizdeo na atmosferu linča koja se stvarala posle ubistva. KK Partizan je inače juče sleteo u Tursku na svoju utakmicu i dočekan je sa cvećem.

KKP.jpg

 

zar nije carigrad™?

a turska kafa je odavno zabranjena reč, kao i šopska salata. u tu svrhu koristiti termine: srpska kafa™ i srpska salata sa sirom...

 

Ne bi bilo loše da nastave da trebe sve tursko i onda da se ostrve na mega turcizam "delije".

Edited by Lrd
Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

zar nije carigrad™?

a turska kafa je odavno zabranjena reč, kao i šopska salata. u tu svrhu koristiti termine: srpska kafa™ i srpska salata sa sirom...

jeste, i raznjice kad trazis mora da kazes dajte mi srpske raznjice, inace oce konobar i da bije.

 

NBA fazon je da se piše na patikama. Lebron i Djurant su isto tako pisali za pobijene u Njutaunu. Posle su te patike završile na dobrtovornoj aukciji.

Ne pratite sport, ali nemojte napadati Vilijamsa bez potrebe.

a onda sve ok. ako neko poznat napise imena poginulih na necemu sto se gazi, onda moramo i mi. plus je mogo i da se polije vodom. Edited by Miralem
Link to comment

Pre nekoliko nedelja sam upoznao jednog lika iz Galatinog vaterpolo kluba (gde su trener i dva igrača Srbi, plus isto toliko Crnogoraca i Hrvata). Veoma gotivan lik, reče mi da najviše voli kada idu na pripreme i sparing utakmice u Srbiju, i unapred se radovao ovonedeljnim pripremama sa Zvezdom za utakmicu lige šampiona protiv Partizana.

 

Tužno je kada normalan svet ispašta zbog naoružanih majmuna.

Link to comment

ovo je gluplje i od albanskog slavljenja izgubljene utakmice. zapravo i od ripa na djonu. koji im je svima kurac, ovo sve je prekretenski i za navijacke standarde.

 

 

Volim te godzilo :wub:

Link to comment

A onda sve ok. ako neko poznat napise imena poginulih na necemu sto se gazi, onda moramo i mi. plus je mogo i da se polije vodom.

Lebron i Djurant su nba igrači. Vilijams je bivši nba igrač. Nema tu mi i oni.

Link to comment

Volim te godzilo :wub:

plasis me

 

Lebron i Djurant su nba igrači. Vilijams je bivši nba igrač. Nema tu mi i oni.

znam ko su, a takodje i znam da vilijams nije ta klasa, vec neko ko oponasa, u tom smislu. no sve to na stranu, opet je imbecilno ko god smislio, prvi izveo i oponasao.

Link to comment

Vidim da konzul dosledno uvažava Poručnikove stavove i sugeriše da je ovo ubistvo zamrznulo odnose između dve zemlje pa će ih rezultati istrage otopiti ukoliko njemu lično budu po volji. Pri tome ga naravno zabole što 200 ljudi radi na slučaju i što su mu zamenik načelnika policije i javni tužilac bukvalno raportirali šta ima novo i obećali konkretne rezultate do kraja nedelje. Naprednjačka diplomatija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...