Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

A šta znam... Jeste da deluje malo neobično i bizarno na prvi pogled ali mislim da sportisti često fetišiziraju svoj alat (patike) te je čovek twitnuo o devetoj uzastopnoj pobedi i posvetio je na ovaj način ubijenom navijaču. 

 

Mislim da je to okej i logično. Mada sam se i sam malo zbunio danas kad sam video.

Edited by McCabe
Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

A šta znam... Jeste da deluje malo neobično i bizarno na prvi pogled ali mislim da sportisti često fetišiziraju svoj alat (patike) te je čovek twitnuo o devetoj uzastopnoj pobedi i posvetio je na ovaj način ubijenom navijaču. 

 

Mislim da je to okej i logično. Mada sam se i sam malo zbunio danas kad sam video.

aj mi objasni logiku, ne bilo ti zapovedjeno

Link to comment

Pa vec sam skoro objasnio gore. Pretpostavljam da su mu patike "talija" ili nešto već značajno i u tom smislu značajnije od dresa te je zato njih odabrao. U tim patikama je pretpostavljam pobedio i na njima je napisao poruku. Pretpostavljam i da neće igrati u njima.  

 

Reč logično sam stavio u italik jer je, sve u svemu, odavanje pošte preko twittera na ovaj način dosta iracionalno ali verujem da je imao neki misaoni put. Cenim da niko nije ravnodušan kad čuje da je neko zapucao 1000 km da ga gleda, a onda završio ubijen.

 

Otkud znam. Možda i nije toliko razmišljao nego uzeo marker i prvi par koji mu je bio pri ruci pa odabrao đon jer je bele boje.

Edited by McCabe
Link to comment

pa ne možeš napisati ništa na dresu u kom igraš utakmicu. u prenosu se vidilo kako nešto piše na patikama ali ne i šta. provalio sam ovo tek kad je okačio tvit.

Link to comment

ja bih ga zamolio da nastavi sa asistencijama, a razmisljanje (i sutiranje na kos) prepusti nekom drugom.

Na primer dr. Nebojši Čoviću, kao najveći deo foruma, trenutno.

Link to comment

 

Navijači Galate ponovo divljaliIzvor. B92, Tanjug

Navijači Galatasaraja ne prestaju sa nasilničkim ponašanjem pošto su u Briselu prekinuli utakmicu fudbalske Lige šampiona mladih timova protiv Anderlehta.

 

Belgijski sajt voeltbalkrant.com prenosi da je sudija bio primoran da prekine igru već na početku susreta nakon što su pristalice Galatasaraja ubacivali baklje na teren i izazvali incidente na tribinama.

Navijači turskog kluba razvili su transparent s natpisom "svi ćete proći kao Marko", aludirajući na ubijenog navijača Crvene zvezde Marka Ivkovića, uz skandiranje "Ubij Srbina".

 

Takodje su okačili zastave Turske, Albanije i samozvane republike Kosovo, uz neprestane provokacije. Belgijski sajt navodi da je utakmica nastavljena tek nakon što su dodatne snage bezbednosti uspostavile kontrolu situacije na tribinama.

 

Pristalice Galatasaraja sramotno su poneli u nedelju pred početak prvenstvene košarkaške utakmice sa Bešiktašom, kada su zviždali na minut ćutanja kojim je odata pošta ubijenom Ivkoviću, a večeras su pokazali da ne prezaju od daljeg nasilja.

 

Ivković je ubijen u petak uoči utakmice košarkaške Evrolige u Istanbulu, gde je Crvena zvezda gostovala ekipi Galatasaraja, a sahranjen je u ponedeljak na Bežanijskom groblju u Beogradu.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=11&dd=25&nav_id=928800
Link to comment

mora da su opako isprovocirali belgijance. kosovo je srce belgije!

 

 

ovo je gluplje i od albanskog slavljenja izgubljene utakmice. zapravo i od ripa na djonu. koji im je svima kurac, ovo sve je prekretenski i za navijacke standarde.

Edited by Miralem
Link to comment

koji im je svima kurac, ovo sve je prekretenski i za navijacke standarde.

 

zato što nema veze s navijanjem to je najava džihada za obnovu kalifata  :fantom:

 

Takodje su okačili zastave Turske, Albanije i samozvane republike Kosovo
Edited by Hella
Link to comment

NBA fazon je da se piše na patikama. Lebron i Djurant su isto tako pisali za pobijene u Njutaunu. Posle su te patike završile na dobrtovornoj aukciji.

 

Ne pratite sport, ali nemojte napadati Vilijamsa bez potrebe.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Petorica uhapšena sinoć, ministar spoljnih poslova pozvao Dačića da mu to saopšti i izrazi saučešće (to je četvrti turski ministar koji tim povodom zove svog srpskog kolegu).

 

Očekuje se Poručnik da predloži adekvatnu formu pritiska koji sada treba izvršiti na Tursku. Recimo, da se donese neki zakon koji obavezuje sve izdavače u Srbiji da unište sve knjige i udžbenike u kojima se pominje Istanbul i odštampaju nova izdanja u kojima će ubuduće stajati Константинопољ. Možda bi mogla da padne i neka zabrana pominjanja turske kafe u kartama pića, dosta se Srbin saginjao i ponižavao.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...