Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valk

Recommended Posts

Pa valjda ne mogu ako nesto kosta manje od 50 evra.

nemam pojma da li uvažavaju cifru ili oni procenjuju.

 

sećam se da sam pre izvesnog vremena za dve majice koje su zajedno bile ipod 2000 dinara platila nekih 600 dinara kad su mi isporučene. da li je to bila carina ili pdv, ne mogu da se setim.

 

edit: nisu bile sa alija

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Ovaj poslednji status znaci da je sad tek na carinjenju, ocekuj za par dana da ti stigne. :)

Pisala sam vec, pocetkom novembra se carina iz poste kod zelenicke preselila u taj GPC na altini, pa mislim da jos uvek vuku carinjenja od tad, meni je jakna stajala 3 nedelje kod njih.

Link to comment

Ovaj poslednji status znaci da je sad tek na carinjenju, ocekuj za par dana da ti stigne. :)

Pisala sam vec, pocetkom novembra se carina iz poste kod zelenicke preselila u taj GPC na altini, pa mislim da jos uvek vuku carinjenja od tad, meni je jakna stajala 3 nedelje kod njih.

bolje je ni ne pratiti status pošiljke, pa kad stigne, stigne. :)

Link to comment

stigla jakna. naručila sam plavu. platila sam nešto malo ispod 23 evra.

 

nisam nešto posebno zadovoljna. moglo bi se raspravljati o tome da li je winter. da je boja ista kao na slici, sve bih joj oprostila, svetlija je i deluje isprano. ovi našiveni momenti oko učkura su bronzani, a ne tamno braon. ne znam što je problem staviti pravu sliku :(. sad se plašim da je operem jer će se još više isprati.

veličina je dobra.

 

sve sam ovo mogla pročitati da sam sačekla s naručivanjem, ali eto, morala sam sama da se uverim. naći ću joj primenu, nije totalno neupotrebljiva.

 

naši su procenili da treba da platim pdv i još nešto 840 dindži.

Link to comment

pa na sliki je lepa i deluje toplo, ako ti to nesto znaci :)

(vidi, blentavi avatar.  :))

 

znači mi, negokako <_<. zbog slike (i cene) sam i naručila. nijanse su u pitanju, ali nijanse koje sreću kvare. toplost™ ću ispitati, deluje da je za kraj jeseni, rano proleće. nikako za prave smrzotine.

nema veze, nosiću je nekad.

 

Stvarno ljepa.

Banda.

ok je izrada. nema ni onog specifičnog mirisa iz kineskih radnji, sasvim korektno deluje, ali, ali... :(

 

ako se odlučim da opet nešto naručim, čekaću da bude bar desetak komentara na taj proizvod. sad sam neiskusno odigrala.

Link to comment

Potpuno ludačka stvar za onu torbu. 

Sajt pošte mi sve vreme govori da je na putu pošiljka. Doduše sajt kinske poše piše da je poslata u me, tj crnu goru.

 

U medjuvremenu dobijam poruku pod alija da je prodavac zamrznut zbog sumnjivih aktivnosti, i juče da je pošiljka otkazana i čekam refund.

 

Ipak, sajt pošte pokazuje da je pošiljka stigla i na carini je, a juče i da je uručena. U zemunu nekom levom čoveku.

 

Na statusu pošiljke piše da se čeka povračaj novca. U kol centru pošte mi daju broj pošta u zemunu i na aerodromu da sa njima raspravim.  Nemam pojma šta da radim

Link to comment

Ladno su mi dali ime i adresu čoveka koji je primio pošiljku. :-D

 

Razmišljam se da li da ga zovem da proverim da li je on torbu primio ili je jednostavno prodavac dao lažan broj pošiljke, a ovo je nešto sasvim levo.

Deluje kao prevara na kraju. Zalete se ljudi da kupe za 8 dolalra nešto vredno, a nije prevelika cifr da bi se cimali. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...