Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Isti kroj. Malo je razlike u stepovima oko rucke, ali isti kroj kako vidim. E sad, na slikama one moje je neka bezvezna postava, a na tvojoj obicna braon. Mislim da je isti model, s tim sto je moja manja. Em ima 600g manje, i dimenzije su manje. Na mojoj eksplicitno pise g.l. + PU, a na tvojoj 100% leather. Hajd videcemo. Ja naravno narucila tvoju, ali mama me pritisnula, tako da cu njoj da isporucim fakturu ako nesto ne valja. Nek ide zivot.

Link to comment

da da, uz to na ovoj sto sam je okacila koza nije sjajna kao na prethodnoj.

 

ja sam nasla jedan koznodlakavi novcanik, odlicaj je u crnoj, braon i zebra varijanti a ima i tigrasti koji mi se ne svidja. kacim kasnije. ne treba mi a zelim ga. a sta ce mi. ali fini je :wub:

Link to comment

Reko aj i ja da overim ovaj Aliexpress, pogledao neke jaše, cena 50+ baka, pogledao te iste na ibeju, cena 30 sa šipingom, naručio sa ibeja :( Da li sam loš čovek?

Edited by ljakse
Link to comment

Reko aj i ja da overim ovaj Aliexpress, pogledao neke jaše, cena 50+ baka, pogledao te iste na ibeju, cena 30 sa šipingom, naručio sa ibeja :( Da li sam loš čovek?

los jesi, covek nisi :(

Link to comment

Nasla sestra na FB ponudu jakne koju ja narucih preko Alija... razmisljam da ih pitam da li je njihov model mozda duzi od ovog sto je meni stiglo :P

 

Sto se cene tice, mene izaslo 22eur, ovi reklamiraju po ceni od 3.300 dinara.

Link to comment

Je l normalno da se ceka nesto mesec dana vec? Neke tasnice sam narucila tacno treceg novembra, a i treca ogrlica mi nedostaje (isto tako nesto narucena).

 

Šta kaže status treking broja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...