Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

onda sam ja imala nevidjenu srecu posto je vecina stvari koje sam narucila dobro, doduse ja sam dosadan kupac i 30 puta mjerim a jednom sijecem pa ni ne ulazim u rizike. kozna galanterija je odlicna za kupovinu na aliju, treba paziti na zavrsnu obradu jer se na njoj stedi, ali itekako mogu da se nadju stvari odlicnog kvaliteta za bas znacajno manje para nego kod nas.

par majica i haljina koje imam su nivo manga i zare. 

Ja sam kupio super kožnu aktn tašnu za 8 dolara. Tj naručio, sada je čekam. Malo strahujem baš ot toga kakva će biti finalna obrada, ali za 8 dolara ću je i baciti...

Link to comment

javi kakva je, nikad nisam nasla koznu za tako malo para. ove sto sam ja narucivala su od 30 eura navise, sad bas gledam neku malu rucnu, takozvanu klac tasnu, za 20 eura a nedavno sam kupila kozni novcanik za 14.

 

ali ako i nije prava koza nego skaj a dobra je tasna, opet ti je skroz super kupovina :)

Link to comment

imas da biras genuine leather u lijevom stupcu u okviru torbi, ali opet ce u listing uletiti i pu, prodavci tu nisu korektni.

 

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-shoulder-bag.html?isrefine=y&site=glo&SortType=total_tranpro_desc&g=y&SearchText=shoulder+bag&CatId=200000764&shipCountry=mne&needQuery=n&pvId=20205-1042

cak i u opisu ponekad stoji da je prava koza pa se u komentarima kupaca ispostavi da nije.

 

evo ova recimo ima dobre ocjene (nije nesto moj stil, nego je pri vrhu spiska koznih pa kao primjer)

 

http://www.aliexpress.com/item/HOT-New-2013-fashion-women-genuine-leather-handbags-brand-CICOO-cowhide-handbag-one-shoulder-bag-messenger/1239282707.html

 

edit, i za nju u jednom komentaru pise da nije prava koza

 

ova je izgleda kozna

http://www.aliexpress.com/item/DUSUN-High-quality-women-genuine-leather-handbag-beige-women-bag-brand-shoulder-bags-natural-leather-bolsa/1844915745.html

Edited by morgana
Link to comment

u sunce ti kako je dobra :o

 

ne prodaje se vise, izgleda

 

cekaj, sta dobijes kad kliknes na link za prodavnicu?

Sorry, your search ' ' did not match any products. Please try again.

Link to comment

ni ja ne mogu da otvorim linkove sa ove strane gde je torba. nešto ne radi.

 

ne znam da li će jakna, kad ođe, ako dođe, promeniti moj stav, ali mislim da se neću više igrati s alijem i sličnim sajtovima. previše je ovo čekićanja za mene. zbog toga ne nosim da mi se šiju stvari, a imam dobru šnajderku. ne znam o čemu sam mislila kad sam, znajući sebe, odlučila da čekam nešto mesec i kusur dana. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...