Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Evo na primer, sta ovo znaci?

2014 NULL RS RS 20141121 1241

2014 NULL RSBGCA RS 20141125 0928

 

Dvaespetog novembra je nesto bilo u Srbiji, ali ne znam sta.

 

Ladno treca ogrlica, koja je narucena na samom pocetku novembra je tek na statusu Openning. Ima da dodje u Srbiju kad istekne onaj Purchase Protection (koji istice za 9 dana).

 

Slikacu vam ove dve od kuce.

Edited by MayDay
Link to comment

Zbog čega mi neke brojeve pošiljki prijavljuju kao neispravne, kao na primer AZ1882904 ili A0001914111204BB.

 

Ne brini oko toga, neke pošiljke nećeš ni moći da vidiš na sajtu pošte već samo na sajtu te službe ili na liku koji ti je AliExpress dao.

Link to comment

Zbog čega mi neke brojeve pošiljki prijavljuju kao neispravne, kao na primer AZ1882904 ili A0001914111204BB.

 

Tracking number se sastoji od 13 karaktera. Prva dva su slova koja označavaju da li se radi o paketu, pismu i sl. onda ide 9 cifara pa 2 slova koja označavaju zemlju odakle ide pošiljka. Ovo tvoje se odmah vidi da ne valja.

Edited by Renegade
Link to comment

Hehe, Ljubica car. Ali ovo je kao droga. Ja sam ranije u Zari kupovala ovakve ogrlice i placala 4-5 puta vise. Sad ih samo gledam i punim wish listu.

 

Hvala, Morgana! Ici ce ti prelepo na belu bluzu!

Link to comment

Radar, a da li vidis posiljku na linku koji si dobio od Alija? Zavisi cime salju, samo EMS i klasicna kineska posta se vide na nasem postanskom sajtu koliko sam primetila.

Danke. Meni do sada stigla neka oprema za bajs... kaciga, zimske rukavice i još neki delovi i vrlo sam zadovoljan odnosom cena/kvalitet.

Link to comment

moja™ pošiljka od 18. novembra čuči u bg. desetak dana je pisalo - 10200 GPC BEOGRAD Otprema. onda od 28. nije pisalo ništa do danas kad se pojavilo 61200 CARINA GPC BEOGRAD Od carine.

 

šta mislite jesu li mi propisno zacepili za jaknu od 23 evra?  :lol: samo neka stigne već jednom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...