Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Potrošila sam 2 sata gledajući okvire za nočare. To je jedna od stvari čija me cena  dovodi do besa posebno od kad nosim 2 para očala.  Gledam mere,  gledam oblike i  uporedjujem sa onima koje imam i koje mi najbolje stoje i za cenu manju od 10 dolara naručujem  pa šta mi bog da, takve ovde koštaju bar 3 puta više.

Link to comment

Gde ste drugari?

Kako ide narucivanje?

Ja do sada narucio 5 telefona, futrole, sajlu za zakljucavanje bicikla, misa za komp, Tomas vozice,kinezio trake za burazera, patike za druga, itd.

Sve stiglo sve ok nema zamerki.

Link to comment

Kako na sta, Telefoni svi ocarinjeni neki pravu vrednost neki na nizu. Futrole, sajla i igracke sve proslo bez carine. Mis isto a patike placene 18evra ocarinili na 40$ :wall:

Moj vam je savet da ako ste spremni da platite carinu i sve troskove  a ne da se kockate da li ce vam paket proci ili ne, posaljete mejl na postabg@carina.rs i u njemu dostavite broj za pracenje  i printskrin obavljene transakcije sa Aliexpressa na kom se vidi i broj za pracenje i koliko ste platili proizvod i onda necete brinut da vam nesto precene kao sto su meni tj. drugaru jedan mobilni koji je placen 110$ proceniili na 190$ pa smo pisali zalbu i cekali mesec ipo dana da je usvoje i vrate mu mobilni.

Zalba za taksu je 520 dinara tako da racunajte kad vam odrede troskove da li vam se isplati da je pisete. I naravno ako niste zadovoljin odredjenim pdv-om i carinom nikako ne preuzimajte paket.

@morgana

Eve me konacno :)

Edited by Moća
Link to comment

Potrošila sam 2 sata gledajući okvire za nočare. To je jedna od stvari čija me cena  dovodi do besa posebno od kad nosim 2 para očala.  Gledam mere,  gledam oblike i  uporedjujem sa onima koje imam i koje mi najbolje stoje i za cenu manju od 10 dolara naručujem  pa šta mi bog da, takve ovde koštaju bar 3 puta više.

mislim da je bolje baciti stakla nego metati ih u krs okvir koji ce se deformisati al ajd
Link to comment

Kupio upravo ovo, konkretno prvi u izboru boja (drugi sa leva na "profilskoj"). Šta me briga, i ovako sam dobar 7 eura što su mi vratili za prevaru sa jaknom...

 

http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Men-s-clothing-2014-autumn-o-neck-sweater-commercial-stripe-thin-knitted-plus-size/32220881857.html

Stigao mi je džemper. Moram reći da sam prezadovoljan. Nije pravi džemper u smislu težine, lakši je, ali mi deluje da je stvarno dobro skrojen i kvalitetno odrađen (pogotovu za ove novce), pri tom, jako je rastegljiv i ne deluje mi da je krš materijal, naprotiv. Sam izgled je identičan kao sa slike i sa time sam takođe više nego zadovoljan.

Link to comment

Ne, samo sa Poštinog praćenja pošiljke. Stoji "uručeno" i ime i prezime momka koji je potpisao prijem.

Do sad je pratila taj tracking No, prodavac joj ga je dao. Ineče je problematičan, bilo nešto frozen itd, ne znam kako sad stoji.

 

Evo sad mi sestra kaže da je prodavac suspendovan zbog "sumnjivih rabota". Done deal, rekoh joj da otovri dispute i screenshotuje izveštaj Pošte kao dokaz Aliju kako je prošla transakcija.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Okej, ali kao što sam već pominjao, to što je paket sa nekim tracking brojem koji dobiješ uručen drugom, ništa ne znači. Dogodilo se to i meni pa mi je paket na kraju stigao.

Link to comment

Neće joj doći jakna, kao ni meni torba. Inače, prodavac prihvatio moj dispute za jeftin mobilni. Čekam mojih 30€ nazad.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...