Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Neće. Meni za poklon za dete jedan istekao protekšn a još paket nije mrdnuo dupe sa aerodroma.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Mislim da niko nije naručivao, ako se dobro sećam invisible light? je nešto spominjala na tu temu. Al imate na yt klipove koji porede nju i go pro. Po meni, nema šanse da bi dao 4x više para za go pro, ako su ovi klipovi verodostojni.

 

Link to comment

Da je stigla i da je zadržana na carini još 9.12.

Problem je atipičan tracking broj i metod slanja, otkačili su me telefonom svi do kojih sam uspela da dođem. Još da probam da dobijem moju isporučnu poštu pa ako ni oni ne znaju gde je paket, da tražim refund. Imam 8 dana do isteka već produžavanog zaštitnog perioda.

Link to comment

Da je stigla i da je zadržana na carini još 9.12.

Problem je atipičan tracking broj i metod slanja, otkačili su me telefonom svi do kojih sam uspela da dođem. Još da probam da dobijem moju isporučnu poštu pa ako ni oni ne znaju gde je paket, da tražim refund. Imam 8 dana do isteka već produžavanog zaštitnog perioda.

 

Mogu oni opet da ti produže, to nije problem. Mislim sačekaj još malo (ako nikoga ne dobiješ) i traži novi produžetak, dobićeš.

Link to comment

Ja sam otvorila svoj prvi dispute. Status posiljke je i dalje na Opening, iako je tokom decembra bilo dvaput isto to i iako sam vec jednom produzavala PP. Sad cemo videti sta se desilo.

 

Ona plava kozna tasna je na carini kod nas od pre NG. Zvacu ujutro da vidim o cemu se radi.

Link to comment

Da je stigla i da je zadržana na carini još 9.12.

Problem je atipičan tracking broj i metod slanja, otkačili su me telefonom svi do kojih sam uspela da dođem. Još da probam da dobijem moju isporučnu poštu pa ako ni oni ne znaju gde je paket, da tražim refund. Imam 8 dana do isteka već produžavanog zaštitnog perioda.

Čim znaš status cenim da ti je kod za praćenje verodostojan...

Koliki znam obrađuju pošiljke koje su ušle 20-22.12...

Probaj na mejl carine da pišeš daj im tracking no. možda dodaj i screenshot stanja koje ti se izlista na poštinom sajtu...

Link to comment

Nikako da skapiram, koji je kritetijum da ti paket zavrsi na carini, odnosno da placas te takse i pdv ... Bukvalno sam imao preko 30 porudzbina ove godine i ni jedna nije zavrsila tamo i sve mi je uredno postar donosio na vrata ili ubacivao u sancuce bez ikakve doplate ! Evo , konkretno pre deset dana mi je stigao iz Amerike neki noz(doneo postar na vrata), koji je ukupuno sa postarinom kostao preko 60$ i ni dinara nisam doplatio ...

Link to comment

Ladno dobih poruku od prodavca jakne, pisala ovde na temi ranije o toj kupovini, gde me mole da promenim negativnu ocenu i dam im 5 zvezdica jer to njima puno znaci a za uzvrat oni ce meni dati popust na sledecu kupovinu :D

 

 

@ Geo, svaka posiljka prodje kroz carinu bez obzira na cenu i vrstu robe. Vecina posiljki prodje bez dazbina ali procedura je ista za sve.

Link to comment

Nikako da skapiram, koji je kritetijum da ti paket zavrsi na carini, odnosno da placas te takse i pdv ... Bukvalno sam imao preko 30 porudzbina ove godine i ni jedna nije zavrsila tamo i sve mi je uredno postar donosio na vrata ili ubacivao u sancuce bez ikakve doplate ! Evo , konkretno pre deset dana mi je stigao iz Amerike neki noz(doneo postar na vrata), koji je ukupuno sa postarinom kostao preko 60$ i ni dinara nisam doplatio ...

 

Kriterijum je cena veća od 50e - carinjenje, a PDV ide na sve. Sad, ne pridržavaju se ni tog kriterijuma bog zna kako, nekog klepe više, nekog manje i sl.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...