Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Ladno su mi dali ime i adresu čoveka koji je primio pošiljku. :-D

 

Razmišljam se da li da ga zovem da proverim da li je on torbu primio ili je jednostavno prodavac dao lažan broj pošiljke, a ovo je nešto sasvim levo.

Deluje kao prevara na kraju. Zalete se ljudi da kupe za 8 dolalra nešto vredno, a nije prevelika cifr da bi se cimali. 

 

 

ona torba kosta bas znacajno vise drugdje na aliju (a i na etsyju)

 

vazno da dobijes pare nazad :)

Link to comment

nemam sad link pri sebi, ali nigdje je nisam srela za ispod 50 eura

te crazy horse torbe nisu jeftine po standardima alija (ali su odlicna prilika za kupovinu), samo jednom sam vidjela neku musku za 30 i nesto 

 

ako naidjem opet na link, poslacu ti

Link to comment

poenta je bila spram toga da na aliju pogotovno, baš treba paziti jer ima bruka krivotvoraca/lopova/opštih mutljivaca šanerske provinijencije/... (otkrivam toplu vodu, znam)

 

za tu tvoju torbu, €60/€70 bi bio fenomenalan utrošak

Link to comment

Stigle mi torbice koje sam narucila pre mesec i kusur, pa da pokazem. Ova plava je poklon za drugaricu i pravi je antilop u pitanju na 2/3 povrsine, a pozadina je PU, sto je sve ukupno sasvim ok za 18e koliko sam je platila. Ova druga je kupljena u dva primerka, jedan isto ide na poklon, a drugi ide meni. Ona je realno sranje kada je u pitanju materijal, kruti PU, ali mi je mnogo slatka i ja sam je vec nosila par puta. Keva kaze da ne izgleda jadno uopste, a keva mi je snob, tako da mi je mirna savest.

 

2lm8jv7.jpg

 

Da se dobije utisak o velicini, ova boje konjaka je duga oko 25 cm, a plava je preko 30cm u duzinu i fino se nosi na ramenu.

Edited by MayDay
Link to comment

Naručio sam 4 stvari od Alija. Dve skuplje (oko 50€ obe) su stigle bez problema, bez carine i poreza, ali dve sitnice (ukupne vrednosti oko 5€) nisu stigle, a u nedelju ističe Purchase protection. PTT alat za praćenje pošiljki prepoznaje kodove ovih pošiljki kao neispravne, a kada iz ukucam u treking alate koje sami kinezi preporučuju, za prvi predmet dobijam NOT FOUND, a za drugi OVO. Pri tome mi je zbunjujuće i to što oba prodavca imaju preko 97% pozitivnih ocena i pregršt "dijamanata". Za prvu pošiljku ću svakako otvoriti Dispute, ali me interesuje šta znači ono Customer-Shipping information recived u trekingu za drugu. Jel zna neko šta tačno to znači i kakva su iskustva sa neprispelim pošiljkama. Nije mi do 5€, ali me čisto interesuje zbog budućih porudžbina.

 

Drugo pitanje. Naručio bih ovaj prsluk, ali prvi put naručujem garderobu, pa su mi potrebni saveti iskusnijih. Može li se verovati SIZE tabeli koju daju prodavci. Po evropskim standardima nosim L, a po datim merama odgovarala bi mi XL veličina, pri čemu je mala razlika i do XXL. Pitanje zapravo glasi, da li date mere u tabeli odgovaraju merama odevnog predmeta koji će mi stići biti isporučen, ili su moguća odstupanja?

Link to comment

 

 

Drugo pitanje. Naručio bih ovaj prsluk, ali prvi put naručujem garderobu, pa su mi potrebni saveti iskusnijih. Može li se verovati SIZE tabeli koju daju prodavci. Po evropskim standardima nosim L, a po datim merama odgovarala bi mi XL veličina, pri čemu je mala razlika i do XXL. Pitanje zapravo glasi, da li date mere u tabeli odgovaraju merama odevnog predmeta koji će mi stići biti isporučen, ili su moguća odstupanja?

ako po evropskim standardima nosiš L mislim da će ti 4xl ili 3xl odgovarati. oš kupiš 4xl košulju?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...