Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

prijavi se za sluzbene odbrane i idi na onaj seminar za maloletnike kada te budu pozvali. imaces nekoliko predmeta godisnje a novac bi trebalo da bude dovoljan za poreze i doprinose. kad ga isplate jednog dana :D

Link to comment

prijavi se za sluzbene odbrane i idi na onaj seminar za maloletnike kada te budu pozvali. imaces nekoliko predmeta godisnje a novac bi trebalo da bude dovoljan za poreze i doprinose. kad ga isplate jednog dana :D

+1

 

Od toga se jedno vreme moglo čak i živeti... Doduše, u NS, tu se znana kakva je stopa maloletničkog kriminala :)

Link to comment

Da, prvi korak mi je prijava za sluzbenu odbranu..samo sutra da dobijem pecat.

Inace, cuo sam da se za vreme Batica sluzbena odbrana placala 100%.

Kad legne da legne, sta da se radi. Valjda ni to resenje iz poreske nece skoro :)

Prijavicu se i na taj seminar za maloletnike, cim bude prvi krug.

 

Hvala momci na savetima! Ako ima jos koji savet, slobodno, slusam vas!

Link to comment

Konacno je dosao taj dan.

Polozio zakletvu.

 

Decacki san ispunjen.

 

Sve čestitke, želim ti puno uspeha i da se ovoga dana sećaš kao dana kad si uradio jednu od najboljih stvari u životu.

Link to comment

+1

 

Od toga se jedno vreme moglo čak i živeti... Doduše, u NS, tu se znana kakva je stopa maloletničkog kriminala :)

Moglo je pre dolaska SNS na vlast...mislim može i dalje ako si s njima u šemi. Tako mi bar kaže jedan ortak advokat, koji je pre Selakovića imao redovno službene 200-300 evra mesečno, a od tada skoro nula
Link to comment

Pa već pred kraj DSa, više nije moglo, postali su neredovni. Moja bolja polovina, kada je izlazila iz advokature je imala nenaplaćenih skoro godinu dana, a DS je tad još bio na vlasti.

Link to comment

Kako gde.

 

Kod mene se je to odvajkada dobijalo kroz kombinu, otkad je krenula tužilačka istraga strogo po spisku. Nema šanse da ne dobiješ bar 1-2 godišnje.

 

TT tj. CZ M57

Link to comment

Ja sam ove godine dobio 4. Jedna je zavrsena po sporazumu, jedna na sudu, a dve se jos sude s tim sto ce jedna ici na sporazum. To je dobra godina sto se tice sluzbenih odbrana.

 

Uvek je tu vladao poprilican haos i korupcija ali je sada malo bolje i redovnije se placaju sluzbene odbrane. I dalje postoje situacije da zamenik ne moze naci advokata u 3 ujutru vikendom, pa onda zove drugara jer je u cajtnotu, ali je to vise izuzetak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...