Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

2 minutes ago, ToniAdams said:

milenas usla u pt

ovaj dodatni bezobrazluk valjda treba da pokrije ono što si odvalo, odlepljeno od realnosti i razuma?

ti očito ne znaš kako izgleda kad normalan čovek slučajno usmrti nekoga i očigledno ne znaš šta na sve to znači zatvor. 

 

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

pa spram brisanja sa lica zemlje nekog ni krivog ni duznog, jeste kurac

sprdam se ja pre svega i da, tako bi trebalo negde biti kao sto kazes

mada, nisam robijao ni dana, ali iz iskustva drugih i nekog zivotnog iskustva, rekao bih da je i dan robije jako duuug, a o godinama ne smem ni da razmisljam

plus, sto robijas ti licno, a mrtav je jbg neko drugi

 

 

hocu kazati, verujem da bi vecina izabrala da ih opterecuje savest i da nose nekog na dusi, jer ih u sustini u manjoj ili vecoj meri zabole kurac, nego sto bi odrbijala par godinica

 

bilo bi dobro i svet bi bio lepse mesto za zivot ako gresim :)

 

 

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

verujem da bi vecina izabrala da ih opterecuje savest i da nose nekog na dusi, jer ih u sustini u manjoj ili vecoj meri zabole kurac

većinu ljudi zabole kurac što su usmrtili nekoga???

 

ispod kog kamenja izgamižete, uvek se začudim.

 

edit. zaoravo, ne čudi. ti si na temi onaj što nije naučio značenje reči ubica.

Edited by pt 2.0
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

većinu ljudi zabole kurac što su usmrtili nekoga???

 

ispod kog kamenja izgamižete, uvek se začudim.

po ko zna koji put: odjebi od mene

privatno, javno, direktno, indirektno, samo odjebi

 

mozes ti to

 

 

hvala

Link to comment
39 minutes ago, pt 2.0 said:

ovaj dodatni bezobrazluk valjda treba da pokrije ono što si odvalo, odlepljeno od realnosti i razuma?

ti očito ne znaš kako izgleda kad normalan čovek slučajno usmrti nekoga i očigledno ne znaš šta na sve to znači zatvor. 

 

ne vidim cemu tolika agresija sa tvoje strane, ali pravicu se da ne primecujem. nije tesko skapirati da pricamo o slucajevima koji su posledica bahatosti.

naravno da je par godina robije takvima sasvim na mestu.

 

Link to comment
38 minutes ago, pbg12345 said:

sprdam se ja pre svega i da, tako bi trebalo negde biti kao sto kazes

mada, nisam robijao ni dana, ali iz iskustva drugih i nekog zivotnog iskustva, rekao bih da je i dan robije jako duuug, a o godinama ne smem ni da razmisljam

plus, sto robijas ti licno, a mrtav je jbg neko drugi

 

 

hocu kazati, verujem da bi vecina izabrala da ih opterecuje savest i da nose nekog na dusi, jer ih u sustini u manjoj ili vecoj meri zabole kurac, nego sto bi odrbijala par godinica

 

bilo bi dobro i svet bi bio lepse mesto za zivot ako gresim :)

 

 

da ne kazem sta nose na dusi

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

ne vidim cemu tolika agresija sa tvoje strane, ali pravicu se da ne primecujem. nije tesko skapirati da pricamo o slucajevima koji su posledica bahatosti.

naravno da je par godina robije takvima sasvim na mestu.

 

 

Da li bi i slučaj "kantrimen" ubrojao u te slučajeve koji su nastali bahatom vožnjom?

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

zamisli npr bikovića par godina na takvom mestu

Bolje nemoj, pukla bi mu zvaka o nemanju seksa pre braka... :sleep:

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

pod bahatoscu podrazumevam ne samo voznju, vec i kurcobolju za zivot zrtve, tako da apsolutno da.

ti ne bi?

 

ne znam, nemam dovoljno podataka da bih izveo zaključak. Koliko se sećam, momci su neobeleženi gurali auto preko mosta jer im je pukla guma, Kantrimen je naleteo i pokupio nesrećnog Luku koji je bio sa leve strane svog auta (u saobraćajnoj traci)

Do ovog trenutka to ne bih nazvao to bahatom vožnjom, zna se šta je bahata vožnja,

Bežanje sa mesta nesreće isto nije bahata vožnja

Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

naravno da je par godina robije takvima sasvim na mestu.

govorim oštro, ne i agresivno, zbog toga što nemam emotivnu distancu prema ovoj temi.

nemam emotivnu distancu zbog toga što imam konkretno iskustvo. i usmrćivanja u saobraćaju i ubistva članova porodice.

zbog toga insistiram na "terminologiji" i zbog toga ne mislim da su dve godine zatvora ništa i zbog toga mislim da je bilo kom normalnom čoveku ozbiljna emotivna trauma ako slučajno usmrti čoveka.

 

postoji moguće nerazumevanje (iz toga kako si sada napisao ovu rečenicu gore koju sam citirala). kako je prošli put napisano, izgledalo je kao da ti iz njihovog ugla govoriš da im zatvor neće teško pasti i da su 2 godine (za burduša u onom slučaju) ništa. sada mi zvuči kao da govoriš iz ugla prava i odmeravanja zatvorske kazne za delo. ako je značenje sve vreme bilo ovo potonje - onda se moj prošli komentar nije odnosio na to i izvinjavam se zbog nesporazuma.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

 

ne znam, nemam dovoljno podataka da bih izveo zaključak. Koliko se sećam, momci su neobeleženi gurali auto preko mosta jer im je pukla guma, Kantrimen je naleteo i pokupio nesrećnog Luku koji je bio sa leve strane svog auta (u saobraćajnoj traci)

Do ovog trenutka to ne bih nazvao to bahatom vožnjom, zna se šta je bahata vožnja,

Bežanje sa mesta nesreće isto nije bahata vožnja

stvarno mislis da bi neko ko vozi prema ogranicenju tek tako pokupio osobu koja gura kola?

 

10 minutes ago, pt 2.0 said:

govorim oštro, ne i agresivno, zbog toga što nemam emotivnu distancu prema ovoj temi.

nemam emotivnu distancu zbog toga što imam konkretno iskustvo. i usmrćivanja u saobraćaju i ubistva članova porodice.

zbog toga insistiram na "terminologiji" i zbog toga ne mislim da su dve godine zatvora ništa i zbog toga mislim da je bilo kom normalnom čoveku ozbiljna emotivna trauma ako slučajno usmrti čoveka.

 

postoji moguće nerazumevanje (iz toga kako si sada napisao ovu rečenicu gore koju sam citirala). kako je prošli put napisano, izgledalo je kao da ti iz njihovog ugla govoriš da im zatvor neće teško pasti i da su 2 godine (za burduša u onom slučaju) ništa. sada mi zvuči kao da govoriš iz ugla prava i odmeravanja zatvorske kazne za delo. ako je značenje sve vreme bilo ovo potonje - onda se moj prošli komentar nije odnosio na to i izvinjavam se zbog nesporazuma.

 

isti slucaj, pisao sam ovde o svom iskustvu, da ne kazem tragediji. mislim na ubistvo clana porodice.

naravno da mislim na opravdanost robije kao kazne, stvarno nemam ideju kako ce kome zatvor pasti, kapiram da je individualno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

milenas usla u pt

Toni, majke mi uzbilji se, toliko ljudi usmrti  nekog.

Ne pada mi na pamet da nazivaam ih ubicama.

 

Ljudi šta je vama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...