Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

sirotinja najebe, msm odrobija, ostatak prođe sa vrlo dobar(4) iz vladanja, a nije uvek tako bilo. jovan janićijević burduš je imao saobraćajku sa smrtnim ishodom gde je on bio vinovnik, i na vrhuncu svoje glumačke krijere je zaglavio par godina robije posle koje se nikada više nije vratio tamo gde je bio, gledajući karijeru, a i oni koji ga poznaju kažu da više nije bio isti. 

 

pa i želimir obrdović je fasovao neku robiju za saobraćajku sa smrtnim ishodom

 

ovo sada je novi nivo bahatosti i samo pokazuje trulost tj nepostojanje celog sistema

Link to comment

i to, ali i iskustvo kad kao jedna od najvećih glumačkih tv zvezda zaglavi zabelu na par godina. on je tamo bio grand prix

 

zamisli npr bikovića par godina na takvom mestu

 

 

fasovao je želimir nešto sitno za tu saobrćajku

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
12 hours ago, Uskebasi said:

U odnosu na smrt kao težu posledicu ovog dela mora postojati nehat, jer ako postoji umišljaj, onda to nije ovo delo.

Umišljaj postoji u odnosu na osnovnu posledicu, tj. konkretnu opasnost po život i telo ljudi, ili imovinu. I tu postoji institut skrivljene neuracunljivosti, kojim se pitanje umisljaja prebacuje u neku raniju fazu koja prethodi samom delu.

Ovo delo je jedno od najtežih za razgranicenje umisljaja od nehata, kao i za razgranicenje umislajja i nehata u odnosu na osnovnu posledicu i u odnosu na težu posledicu.

ok, hvala, u nl je to malo drugacije regulisano.

 

6 hours ago, *edited by mod said:

 

To mi pre zvuci na nehat ili nepromisljeno ponasanje jer tesko da neko sedne za volan pijan i kaze E sad cu da ubijem nekog.

 

ideja je da u momentu kada se resis da pijan sednes za volan, prihvatas sve ono sto iz toga moze da proizadje, tj samim tim cinom vec imas nameru da ugrozis bezbednost saobracaja.

Link to comment
46 minutes ago, ToniAdams said:

par god robije je kurac

jasta tebra

sta je za nas iskusne robove par godinica

 

panduri mi znaju ime, znaju mi i nadimak

pozdrav za zabelu, pozdrav i za padinjak :fantom:

 

Link to comment
5 hours ago, Timmy said:

Po toj tvojoj logici drustva za zastitu zivotinja treba da kamenuju svakog pilota, jel znas koliko on pokupi ptica i insekata usput... Nema mesta masinovodjama u ovoj prici.

 

@Cash reaguj

Baš juce sam zgazio malu srnu :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...