Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

"janpi/odrađen", sestro, iz d nejm ov d uord...

 

svi smo vozili pod "dejstvom"

 

ne opravdavam, rezonujem

e, aj ti malo prekini da seres gde stignes.

Link to comment

svi smo nekad bili devojke koje su se tuširale zajedno i onda sedam sati družile, posle čega su nam pozvali taksi

 

ne opravdavam, rezonujem

+1

Link to comment

Vala nismo svi

ja jesam jednom

kada sam izašla iz kola, takav me stra' u'vatio (da je nešto moglo da se desi) da me to drži do dana današnjeg

čak konstantno imam grižu savesti i zbilja sam mnogo ljuta na sebe zbog toga, mada je i bilo nekih olakšavajućih okolnosti zašto sam morala da prevezem (relativno kratku rutu) skroz pijana

uglavnom, posle toga, nema te sile koja će me naterati za volan ako sam popila bilo koliko, makar i jednu jedinu čašicu

 

to je jako, jako neodgovorno (msm, vožnja u tom nekomtm stanju) i mora da bude sankcionisano, pa makar o kome se radi

Link to comment

Imam kolegu koji je na nesrecu u kojoj je stradao dzip Mitrovica juniora rekao "jebiga, svi smo mi nekad bili mladi i ludi"

 

ja ga pitam "jesi li vozio pijan kroz crveno"

 

kaze "pa naravno da jesam, ko nije?"

 

 

Inace sada je porodican covek, dvoje dece, hoce da pomogne, super ortak. 

Edited by Caligula
Link to comment

Imam kolegu koji je na nesrecu u kojoj je stradao dzip Mitrovica juniora rekao "jebiga, svi smo mi nekad bili mladi i ludi"

 

ja ga pitam "jesi li vozio pijan kroz crveno"

 

kaze "pa naravno da jesam, ko nije?"

 

realno, danas znam samo jednu osobu koja je radila takve gluposti, a ona i dalje pravi gluposti.

jebi ga baš ako "mlad i lud" znači  - ubica na drumu.

Link to comment

realno, danas znam samo jednu osobu koja je radila takve gluposti, a ona i dalje pravi gluposti.

jebi ga baš ako "mlad i lud" znači  - ubica na drumu.

 

Kao pešak sam se nagledao "projurivanja kroz crveno", ne znam da li su bili i pijani, ali definitivno nije retkost. Što reče jedan komšija, "nije bilo jako crveno"

Link to comment

I dalje zastupam tezu da ti i takvi treba da se posmatraju kao mogući teroristi i/ili masovne ubice te da svaki policajac bio na ili van dužnosti mora da ih u što kraćem roku koristeći sva raspoloživa sredstva zaustavi.

Link to comment

Nikad pijan niti nadrogiran za volan, ali da sam prošao kroz split sekund žuto/crveno, prošao sam. Kao u onom samarićanskom eksperimentu, nije to toliko do toga kakva si osoba, nego više do toga u kakvoj si situaciji u datom trenutku, pre svega da li žuriš negde. Sad, često žuriš zbog stvari koje su u široj perspektivi zapravo nebitne gluposti, ali jebiga, meso ljudsko je ograničeni i slabačko, pa tako i mozak.

Link to comment

jebi ga baš ako "mlad i lud" znači  - ubica na drumu.

 

 

Potencijalno svakako da znaci. 

 

Kaze se da obicno treba oba ucesnika u nesreci da pogrese da bi se nesreca desila odnosno da je moguce izbeci ako jedan napravi gresku a drugi je amortizuje. Ali kod prolaska kroz crveno u pijanom stanju dovoljan je jedan. I to jeste potencijalni ubica.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...