Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Blic pod devizom moralisanja na temu ovih devojaka zapravo povecava tiraz na racun lascivnosti cele teme.

 

Hleba i igara i lakih riba koje su spremne na najnize stvari pa i da cute o ubistvu, a na frontpage-u njihove gole fotografije u akciji.

 

Blicu,  dabogda propao.

 

 

 

1409416543_big.jpg

Link to comment

Nije Blicu nego Blice, vokativ  <_<

 

I naravno, nece propasti sve dok je govana koja citaju to sranje.

 

Jesi li siguran da si ovo hteo da napišeš?

Link to comment

:fantom:

 

 

link

 

ja imao devet tacnih odgovora :isuse:

 

 

:Hail:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne znam da li je bila ova, jeste mlada za damu od stila ali je na dobrom putu :wub:398649_hghg_ff.jpg?ver=1384108462

 

 

Vatafak?nije do vere jerjebote.

Link to comment

Vaske, ljudi ovde linkuju i Kurir, ne vidim da to znaci da su njegovi postovaoci.

 

Preterao sam sa opisom citalaca Blica, slazem se, mada ga i ja ponekad prelistam te eto ispagam govno. Nisam ga kupovao od 2000-te doduse, dakle ne finansiram ga.

 

Imam na poslu svakoga jutra kompletnu mainstrim stampu, Alo, Kurir, Blic, fale doduse Tabloid i informer (i slicni dnevnici), uz to Politiku i Danas. Politika samo lici na ozbiljnu novinu a Danas je, eto, jedini pravi dnevnik u Srbiji. Sve ostalo je izgovor za novine i novinarstvo. Gomila PR smeca zapravo koja prostor za vesti izdaje kao oglasni prostor.

 

Pogledati naslov na koji sam ovako reagovao. Dno. Nije to novinara videlo.

 

Moze biti da gresim.

Edited by Caligula
Link to comment

 

Preterao sam sa opisom citalaca Blica, slazem se, mada ga i ja ponekad prelistam te eto ispagam govno. Nisam ga kupovao od 2000-te doduse, dakle ne finansiram ga.

 

 

Znam da si mislio na one što čitaju Blic i veruju svemu unutri (naučio sam da čitam tvoje postove, ti voliš da malo "otežaš" reči kako bi dokazao poentu, pa onda i ne primetiš da si zabrazdio), nego mi je zicer bio simpatičan.

Link to comment

Iskusan potez, iz Turske u kojoj čovek može da se utopi do nevidljivosti, otišao je u zemlju sveobuhvatnog policijskog nadzora u kojoj živi narod druge rase.

Link to comment

juče je u prolazu kod zelenjaka bio poziv na protest na brankovom mostu jer je "svima jasno da je policija optužila pogrešne ljude i da je vreme da se otkrije šta stoji iza toga"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...