Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Prosao sam juce preko Brankovog mosta u doba kad je trebao da bude taj protest i skoro da nije moglo da se prodje od policije. Nisam primetio ni jednog civila. Svega nekoliko ljudi u setnji preko mosta.

Link to comment

Čekaj te, zašto se sumlja u verziju da su ovi pravi krivci?

Mislm, koja je svrha toga da se okrivi 6-7 ljudi a da se krije "pravi" ubica?

 

Volim i ja teorije zavere i sve što ide uz njih. 

Da je "neki poznati diler koji koji je pobegao u Tursku" optužen posle dan dva ubistva, pa i da verujem da ima neke šanse za skrivanjem "pravog" krivca

 

Ovako, posle 15-20 dana intenzivnog pritiska javnosti i rada naše milicije, zašto nije moguće da su krivci stvarno ti za koje znamo? Jbg ekipica malo cirke malo drogirana naletela, očešali auto, nastavili noćni život, posle je i onako kasno  da putnik u vozilu kažem da je bio/bila, u tim kolima. Dani prolaze, vozač otišao u Tursku da se krije, novine samo nagađaju.

Verovatno su putnici kontali nešto tipa "bolje da ćutim, kako mogu da dokažu da sam bio/bila u tom auto", ili "gde sad da se javim kada je dečko umro, ispašće da sam ja ubica"

Link to comment

Na koliko kinezi izdaju vize? I jel našima treba tj. dobijamo li ih na ulazu?

pa kao za šengen ranije. zakazivanje, ambasada, dobija se na datum.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Moguce je da ima poslovnu multi-entry vizu?

Mada, moglo je ranije i da se pojavis na aerodromu i puste te u avion sa pozivnim pismom od kineske firme pa kada stignes u Kinu urade ti vizu na aerodromu. To nije bas sigurna varijanta ali je prolazilo ljudima.

Link to comment

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Nova-lica-srpskih-mafijasa.lt.html

 

 

Detalji zločina na Brankovom mostu polako izlaze na videlo. Ispostavilo se da se tokom vožnje u „mini kantrimenu” odvijala nekakva perverzna „selfi” zabava. Devojke su mobilnim telefonima snimale najavu zločina. Putnici „kantrimena” kezili su se displejima pametnih telefona, dok se Luki Jovanoviću spremao konačni susret sa sudbinom.
 
Raskalašne klinke i beskrupulozni vozač koji su se te julske noći vozili sa splava na splav najavljivali su smrt dečaka na drugoj strani ukletog zida kojim je podeljeno srpsko društvo. Na jednoj su oni – opasni kraljevi beogradskog noćnog života. Oni su bogata, svemoćna vrsta novih kriminalaca, mračna strana tog tranzicionog, neoliberalnog poretka koji sablasno najavljuje „kraj istorije”.
 
Na drugoj strani tog nevidljivog zida bili su Luka i njegovi drugari. Gubitnici koji ne umeju da se snađu u vrlom novom svetu i zato su gurali ubogu „ladu” nekoliko minuta pre nego što je beogradsko nebo najavilo još jedno jutro.
 
...
 
Devojke iz „kantrimena” izaći će iz zatvora. Ponovo će otići na splavove. Praviće opet idiotske „selfije”, udaće se verovatno za nekog vlasnika kafića ili menjačnice. Možda će se cure iz „kantrimena” kajati, ali to neće trajati dugo, jer podsvest se trudi da izbriše ružna sećanja.
 
I, to će biti to. Luka će ponovo biti pregažen.

 

 

Au. Sta sve iskontruisa covek...   :mellow:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Šta mi treba da čitam ovaj debilni tekst. Mnogo sam se iznervirao. Eraser, duguješ mi za ovo. 

 

E kad sam ja procitao i iznervirao se ima i vi da se nervirate. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...