Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Sad jos da objave gde je garaza sa autom i kad ce od srede da ga preuzmu.

Interesantno, ali u zadnjih 48 sati sreo sam u saobracaju gomilu kantrimena oko sebe a nije ih toliko bilo. Ili mozda nisam obracao paznju.

Link to comment

ovo je postala jedna ozbiljna sprdnja od tabloidnih informacija i tabloidne države

 

odjednom su sada drugarice snimile nesreću, sada drugarice kažu™ da znaju da je kantrimen isečen. a inače su vrhunski kriminalci i često na optuženičkoj klupi, pa su iskusno  to sakrile prilikom prvog ispitivanja

Link to comment

Dal na facebook-u ili u nekim sajtovima naleteh na tekst, da ovaj što ga tražimo po Turskoj nije kriv, vožač je neki stranac i to pri NATO organizaciji  jer NATO ima kantrimena u Beogradu i da ustvari "štite" njega a ovaj mu dođe "žrtveni jarac".

i tako ...

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Dal na facebook-u ili u nekim sajtovima naleteh na tekst, da ovaj što ga tražimo po Turskoj nije kriv, vožač je neki stranac i to pri NATO organizaciji jer NATO ima kantrimena u Beogradu i da ustvari "štite" njega a ovaj mu dođe "žrtveni jarac".

i tako ...

Ne bi naš čovek, mora biti zli stranac i to od NATO-a, a oni su nas bombardovali i nazvali tu akciju milosrdni anđeo...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

jesmo vec imali opciju u kojoj je ovaj shto pogibe sam kriv i tako mu i treba, ili to treba tek da pochne? :unsure:

 

sve vidim neshto mi fali, metodoloshki <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Cekaj aman nemoj da si nestrpljiva. Sve u svoje vreme.

 

 

 

 

Za vreme poplave kruzio sms printskrin gde ono djubre od gradonacelnika Obrenovca kaze "nemoj davati sirenu za uzbunu u sred noci, napravicemo paniku" pa je posle toga poginulo X ljudi, podavljeno vodom po svojim kucama. Brujalo malo, javnost bila besna, evo danas nikom nista, gradonacelnik stoluje i dalje, glava sa glave mu ne fali a pobio desetine. 

 

Vreme leci sve.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Ne bi naš čovek, mora biti zli stranac i to od NATO-a, a oni su nas bombardovali i nazvali tu akciju milosrdni anđeo...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Pa devojke će verovatno sa novim razvojem dogadjaja da se izvuku bez zatvorske kazne, tako da teorija o moćniku zbog koga ima čak 6 (čini mi se) krivaca lagano otpada, na kraju će kaznu da fasuju Miljanov i pomagač za skrivanje auta... naravno to ne znači da je stranac krivac, al omogućava razvijanje raznih teorija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...