Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

i dalje ne razbirem tu dubokomislenost - ako jesi pod gasom (važi i za mini mitrovića i ovog što je pokosio na brankovom), nisi uračunljiv, te ni a posteriori postupak stati ili ne, nije moguće predvideti

 

ponavljam: ne opravdavam

Link to comment

u sustini je jako jednostavno, malo se potrudi :)

 

aj da ne razvlacimo u nedogled, svestan svog stanja usao si u tonu celika i izasao na ulicu gde svaki trenutak nepaznje moze biti koban.

cisto izivljavanje.

kao da bacas cigle sa terase, ali vezanih ociju, pa ako nekog spici, spici, nisi ga ti gadjao jebiga.

Edited by ToniAdams
Link to comment

u sustini je jako jednostavno, malo se potrudi :)

 

aj da ne razvlacimo u nedogled, svestan svog stanja usao si u tonu celika i izasao na ulicu gde svaki trenutak nepaznje moze biti koban.

cisto izivljavanje.

kao da bacas cigle sa terase, ali vezanih ociju, pa ako nekog spici, spici, nisi ga ti gadjao jebiga.

 

ma brate ovaj mali i da je potpuno trezan, vozio je preko 100 i džaba što je prošao kroz zeleno, to ne menja ništa, ne možeš po gradu da voziš 100. ali kita, sigurno će da se izvadi na to što je prošao kroz zeleno.

Link to comment

Ako sebe dovedes u neuracunljivo stanje a svestan si da tako moxes ugroziti nekog to je situacija u kojoj se ne mozes pozivati na neuracunljivost..

 

Ali sto se pominje da je mali Mitrovic bio pijan kad je cini mi se utvrdjeno da nije?

 

 

edit: zapazam ekspertize koje me cude, odokativne procene pijanstva, brzine, svega. Zivo me interesuje kakve bi reakcije bile da je u obrnutom slucaju mali Mitrovic pretrcavao na crveno a zgazila ga neka lada, iskreno. Drugo, roditelje ne mozes birati i zbog toga nisi unapred kriv za sve kasnije u zivotu sto ti se desi

Edited by kapetanm
Link to comment

ma brate ovaj mali i da je potpuno trezan, vozio je preko 100 i džaba što je prošao kroz zeleno, to ne menja ništa, ne možeš po gradu da voziš 100. ali kita, sigurno će da se izvadi na to što je prošao kroz zeleno.

ma jasno, pricamo u principu.

Link to comment

ma ok, saglasan

 

više sam kivan spram "industrije zamazivanja" koju vučićeva armada koristi jerbo su srs govna

 

ds je je bio još gori, da ne bude zabune

Link to comment

Zivo me interesuje kakve bi reakcije bile da je u obrnutom slucaju mali Mitrovic pretrcavao na crveno a zgazila ga neka lada, iskreno.

pa ništa... drajver lade bi i dalje čamio u zatvoru.

Link to comment

pa ništa... drajver lade bi i dalje čamio u zatvoru.

 

 

Mislio sam na forumu. Bilo bi obrnuto. Nasi stavovi zavise od nasih predubedjenja

Edited by kapetanm
Link to comment
\. Zivo me interesuje kakve bi reakcije bile da je u obrnutom slucaju mali Mitrovic pretrcavao na crveno a zgazila ga neka lada, iskreno.

mozda zato sto se to nekako ne desava? imas li primjer da je neko od fukare zgazio nekoga od :nobles:

Link to comment

to je supertajna poternica, ne želite valjda da osumnjičeni sazna da tragaju za njim i pobegne neznano kuda? kako vas nije sramota?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...