Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Sve vise je rupa u prici. Lika zaustavljaju i on se upisa u gace od straha a potom ode opusteno na more u Tursku. E boli ga bas...

 

Pricu drzi ovo sestoro saucesnika.

 

Dakle prica je uglavnom, i pored svih bizarnosti tacna.

Edited by Caligula
Link to comment

Pa ima i ono da su on i taksista vozili paralelno pa kamere zbog toga nisu mogle da snime tablice. Fali još samo objava da je na pola Brankovog pritisnuo dugme koje je pretvorilo njegov countryman u betmobil koji, na žalost, nema tablice.

 

cekaj, ovo je zvanicna prica? mislio sam da su rekli da su kamere sjebane i da nisu u upotrebi pa da se zbog toga o ovome ne diskutuje

 

@kauboj

 

ma verovatno je tacna ali mora da postoji snimak vozila na kome se vide tablice.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Dakle da sumiramo:

 

1) Policija prati nekoliko osumnjičenih

2) Jednog od njih hvata u ukradenom automobilu

3) Taj isti je već robijao zbog pokušaja ubistva

4) Prilikom zaustavljanja on se upiša u gaće

5) Puštaju ga da odu u Tursku

 

Genijalno.

 

Meni zapanjujuce da se neko ko je satro okoreli kriminalac upisao pred saobracajcima. Jebote, ni olos vise nije ono sto je nekad bio.

 

Još uz to ležao robiju. Zvuči vrlo neverovatno.

Link to comment

@kauboj

 

ma verovatno je tacna ali mora da postoji snimak vozila na kome se vide tablice.

 

I ja sam u to verovao ali izgleda da su govorili istinu. Ili je u pitanju teska sabotaza u koju sve manje verujem.

Link to comment

ne razumem ovo.

 

 

U smislu da je moguce namestiti laznog izvrsioca ali je nemoguce pronaci jos 6 laznih jataka koji ce imati iste price i pristati na kazne.

 

A zasto je slucaj bizaran (Taxi, nevidljive tablice, redak auto ukraden u Austriji etc.) da ne objasnjavam.

Link to comment

I ja sam u to verovao ali izgleda da su govorili istinu. Ili je u pitanju teska sabotaza u koju sve manje verujem.

 

koju istinu, da je taksi vozio paralelno i da se zato ne vide tablice?! to je budalastina. pa sto onda nisu objavili snimak koji to pokazuje?

Link to comment

Ma to su jebeni detalji. I meni je to neverovatno.

 

Ja se setovao na ranije price da namestaju laznog izvrsioca. U ovom slucaju izgleda da je vozac bas ovaj mamlaz.

Edited by Caligula
Link to comment

U smislu da je moguce namestiti laznog izvrsioca ali je nemoguce pronaci jos 6 laznih jataka koji ce imati iste price i pristati na kazne.

 

A zasto je slucaj bizaran (Taxi, nevidljive tablice, redak auto ukraden u Austriji etc.) da ne objasnjavam.

mislim da nije nemoguce. malo je komplikovanije, ali svako ima svoju cenu. pogotovo ako kazne budu simbolicne.

ne tvrdim da je to slucaj, ali nista me vise ne bi iznenadilo.

Link to comment

Ok, da ne ponavljamo pun krug.

 

Prosto 6+1 umesanih ljudi je nemoguce namestiti ili zameniti.

 

to sa 6+1 su detalji, ako kamera nije bila u kvaru ne znam zasto su ovoliko dugo trazili jebeni automobil i vlasnika.

Link to comment

Вучић: Нашли смо Шарића па ћемо и Лукиног убицу

Премијер Србије Александар Вучић изјавио је јуче да ће Марко Милићев бити ухапшен и да је полиција обавила одличан посао.

„Кад Интерпол распише потерницу он не може да се сакрије, нашли смо господина Шарића, немојте да бринете. Имаћемо човека за неколико дана, важно је да је случај разрешен”, рекао је Вучић новинарима у Обреновцу.

Он је навео да је полиција показала да је држава јача од свих и да ради свој посао на одговоран начин.

 

Link to comment

I to smo prošli.

Kamera za žutu traku snima isključivo žutu traku i podešena je da okine snimak kada je neko u žutoj traci i snimi tablice.

Druge kamere snimaju saobraćaj, dešavanja bez detalja kao što su tablice ili jasno vidljiv vozač. Pogotovu ne po noći, upaljeni farovi i sl.

Može nam se sviđati ili ne, jednostavno to je tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...