Jump to content
IGNORED

jalova generacija


MancMellow

Recommended Posts

Ma, čitajući tačno osećam prelaz sa autentičnog doživljaja (što je, onako kako sam ja razumela, i svrha topika) ka statistikama i poređenjima.

Link to comment
  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    71

  • rajka

    34

  • Leia

    32

  • Notorious

    27

sta je smesno? sa onim sto si rekao, potvrdjujes tu brojku. medijanska porodica je taman negde izmedju porodice sa stanom u gradu i porodice koja koja nema nista ili ima kucu u pripizdini. sada, drugo je pitanje po kojoj ceni bi ti uspeo da prodas tu svoju ocevinu, verovatno ne po toj po kojoj je procenjena. a ne treba biti ekonomista da znas da je vrednost necega onolika, za koliko nadjes kupca.

citaj 55 kvm * 800 Eur. to nema veze sa pripizdinom ona je prodata ne citas. te procene su smesne kao i one koje sam citao od samo 5k dolara.

Link to comment

drugim rechima, usra se tema za sve pare :s_w:

 

ajd, da kazemo, da sam prochitala.

 

Upravo tako. 

Išlo je ka tome ko se kako oseća/o u minulom i sadašnjem vremenu, ne ko šta ima i koliko to košta. 

Link to comment

Upravo tako. 

Išlo je ka tome ko se kako oseća/o u minulom i sadašnjem vremenu, ne ko šta ima i koliko to košta. 

nema ti shta da se osecash, to je za klinke i slinavce. katastar na sunce :D

 

elem shteta.

Link to comment

greska s moje strane (sto sam usla u razgovor sa telefonom). zapravo htela sam samo da pohvalim morganu, al me bilo blam samo to da napisem, pa reko aj jos nesto. izvinjavam se (za telefon).

Link to comment

Upravo tako. 

Išlo je ka tome ko se kako oseća/o u minulom i sadašnjem vremenu, ne ko šta ima i koliko to košta.

 

 

tjah, slovenski narodi se valjda uvek osecaju setno i pate ko patike. takav je barem stereotip. mene smara kukanje, tako da zapravo nije tema za mene. doduse, ja sam se javila tek kad je "skrenuta" tako da se ne osecam odgovorno. odo sad.

Link to comment

nema ti shta da se osecash, to je za klinke i slinavce. katastar na sunce :D

 

elem shteta.

 

I to što kažeš, osećaj popišanosti zbog toga što sam uradila sve što je u mojoj moći da živim normalno (osim prilagođavanja trangefrangisanju, za to, nažalost, nemam kiseline) je čisto subjektivan, šta ima da se žalim kad posedujem nekretnine (nasleđene, al' ko to broji). 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...