Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sto Praslin prica nista ga ne slusajte,to kao rostilj,pivo,fantazi...to je cista utopija.Pa mi otkad igramo fantazi smo u sve gorim odnosima. Sumnjam i da u poslednje vreme ozbiljno upraznjava neke cudne rituale a vidim da je na topiku pojedine igrace otvoreno osudjivao za tako nesto..Kad god odem do njega da gledamo tekme strefi me kakva katastrofa i dan mi se pretvori u ozbiljan horor a njemu do jaja ,pa po pravilu zove samo kada zaredja sa porazima. Danas...danas moram da ispostujem tradiciju pracenja zadnjeg kola ... :isuse: ...H2H odlucujemo bas u direktnom duelu... :isuse:...ma,zbogom i Premer ligo,nedosanjani snu... :isuse:  

Link to comment

Hazard uprkos svemu (mada sumnjam da ce nesto uradiiti osim ako ne bude neki penal). Giroud i Koscielny zrtve rotacije, Walcot ocekivano u 11. Benteke startuje i jebace me ruzno...

Link to comment

То ти је најбоље што си могла да урадиш. Пошто не знаш да играш, веће су шансе да добијеш ако не урадиш оно што си хтела. Сада сам пукао сигурно. :isuse:

Честитам. :(

Hazard uprkos svemu.

:fantom::isuse: Edited by Прслин
Link to comment

samo da objasnim kako igra velenemačpojma. De Geu zamenim Szczesnim. nešto me žulja al ipak kliknem confirm transfer. onda tek se setim da Ospina je sad prvi golman. zamenim sad lepo Szczesnog sa Ospinom i ko čovek uđem u zadnje kolo sa -4. plače mi se.

Evo da ti obrišem suze: igram bez golmana jer je De Gea povredjen, Guzan rezerva a ja nisam hteo da idem u -8. Francuski jazavac je naravno ostavio Monreala i Žirondu™ na klupi, dabogda mu kosa opala. Sa klupe mi ulazi Klajnara umesto Monreala, druge dve rezerve su iz Labudjeg mora i danas nisu u protokolu. Dakle, igram sa devetoricom tako da ti se 10. mesto polagano smeši.

 

Edit: doduše sad vidim da protivnik takodje igra bez golmana, traku je dao Costi tako da će je preuzeti Bentekara, u prvoj postavi su mu još Sterling i Hutton tako da će mu sve tri izmene uskočiti (Zabaleta, Coloccini, Puncheon). Biće dobar cripple fight.

Edited by beowl
Link to comment

Uf, uf, uf! Ostavio Azara, prodao Larsona i Zirua. Doveo Lukakua i Bolasia. Benteke©

Dobro je pocelo, samo da se tako i nastavi :Hail:

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Код мене не Ремзи и Жиру, а продао сам Азара. Са друге стране, да нисам продао Азара не бих довео Силву и Болаисија... Oh, well. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...