Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

da reMiZiramo debitantsku sezonu:

 

- 10. mesto u Ligi 1, u klasiku ža dlaku ispod 50, kup ne bih da spominjem ni PPP ni globalni

- najveći ačivment: u prvom kolu svih 11 koje sam odabrao su zaista i igrali. obzirom koliko sam pratio Premier zadnjih godina to mi je stvarno uspeh.

- zimski vajldkard sam tako bezveze sprco

- finiš sezone šokantno dobar.

- novi omiljeni igrači: Sigurdson, Janmaat. najviše pizdeo na: Sterling, Lukaku, Vlaar, Tadic. najviše neiskorišćenih poena na klupi: Collocini, Wasilewski.

- potez sezone: "prespavao" transfer dedlajn u nekom kolu pa mi ostao Aguero kog sam planirao da prodam a koji je od tad krenuo ponovo da satire

- rivalski klub: Beşiktaş Thistle

 

odlična ste i super zabavna ekipa ovako na kamarici, realno više sam čitao forum nego gledao utakmice.

i naravno - dubok naklon za Timijev uspeh.

 

verovatno sam tu i iduće sezone.

Edited by Svarog
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kraj fpl sezone. Emocije.

 

Odlična vožnja i sjajna zabava, hvala svima na gostoprimstvu (Prslinu najpre) i dodatnoj dimenziji. Da mi je neko na startu ponudio top 10k overall, pao bi potpis, no ovakvim razvojem situacije ostadoh nezadovoljan sopstvenim brljanjima. Do sada nisam upadao ni u 100k i to je bilo dovoljno za osvajanje lokalne mini lige što mi je i bio prioritet svake sezone. Ovaj put sam rano udario u sam vrh, držao se dobro do zimske divljakuše, ali onda sam prerano počeo da pucam na zamišljene diferencijale i uspaničio se naletom vrednijih timova Timmija, Calavere i Malkina.

 

Masivne greške:

- Nisam uzeo Ivanovića nego Terija na samom startu, a ostavio u banci razliku između njih dvojice od 0,5.

- Kada se Aguero povredio imao planirano ostavljen keš uz 0,1 rezerve da menjam Siggija za Silvu, prespavao neku midweek promenu cena gde su obojica oscilirali za 0,1 i promašio Silvina dva zlatna gw-a gde je bio najočigledniji izbor za kapitena.

- Mislio da će Kejnov pad forme poput ovog na kraju naleteti u januaru i fejlovao sa Defoom.

- Remy dgw trol.

 

Ovim sam komotno isekao sebi preko 60 bodova, a frustriran Silva, Kejn i Remy odlukama napravio još gomilu nepotrebnih histerija koje i cenjeni fantazisti pomenuše. Nije poenta kukanje, nego htedoh da istaknem da ima dosta prostora za pogrešne odluke, jer uprkos svemu i ogromnim minusima plasman u 2.000 je odličan rezultat.

 

Jedva čekam narednu sezonu da vidim šta sam naučio i da vidim mogu li da se oduprem minusima i preigravanju.

 

Liga 1 i plasman u Brod su bilo rano osigurani pa sam iza januara više gledao Calaverin i Malkinov tim koji umalo da prestignu Lanenog. Respekt za njihov plasman i trku u klasiku.

 

Timmi, svaka čast za brutalnu sezonu!

 

Brode, čuvaj se!

Link to comment

Da se rezimiraju sve lige na jednom mestu:

 

Premer:

 

premer.png

 

Brod:

 

brod.png

 

 

Liga1:

 

liga1.png

 

 

Na osnovu ovih tabela izvesni su i sastavi prve 2 lige za sledecu sezonu. Liga1 ostaje otvorena da se vidi koliko je ljudi tokom sezone iz nje odustalo, takodje i za sve nove koji budu hteli da se prijave. 

 

Mislim da bi trebalo videti i ko je batalio svoje timove iz prve 2 lige i suditi mu. Ako nema dobro opravdanje automatski u zadnji rang, a po plasmanu popuniti lige prvim sledecim ko je na redu. Brutalno zvuci ali samo tako mozemo sacuvati regularnost. 

 

 

Sto se statistike tice, prvi igrac sezone je Hazard sa 223 poena, prate ga Aguero sa 216, Sanchez 207, Silva i Kane po 191, pa Ivanovic i Terry sa 179 i 177... Ako se gledaju poeni po mecu tu je Aguero najbolji sa 6,5 ispred Hazarda sa 6,1 i Silve sa 6,0. Od golmana Fabianski 151, prate ga Heaton 150 i Mignolet 149 (CS-ovi Mignolet i Hart po 14). Najvise bonus poena pokupio opet Hazard 42, ispred Kejna sa 32 i Sancheza sa 29...

Edited by ducca
Link to comment

Mi u Grblju polako zatvaramo sezonu, podvlacimo crtu, bila je burna i puna pehova i neocekivanih obrta. Cestitke sampionima, Timmi :Hail: , sledi nam 7 dana pauze i onda pripreme za sledecu sezonu  :s_d:

Link to comment

Super je liga 1, taj neki spoj mladosti i iskustva. Bilo dobro naći još 4 čoveka pa da kompletiramo i nju i zatvorimo ligaški sistem.
Lepo je videti da je ppp izrastao u lagano najjaču fantasy organizaciju na srpskom netu, a evo iznedrišmo i 17. na svetu i prvog među srbljem. :Hail: Možemo da ga lepimo na plakate i banere pa da napraviimo i tu četvrtu ligu sledeće godine, gde ćeš bolje reklame od timija. :D

 

Bilo je super druženje i igranje, jedva čekam sledeću sezonu i borbu za opstanak u drugoj ligi.

 

 


 

Link to comment

jeste, ali ja se tačno sećam da sam oko nove godine počeo da zaostajem za tobom, i to baš zato što nisam mogao da ubudžim u tim sve igrače koje sam hteo.

 

gw 20, ja sam 2619 u overalu, ti si 3543. ali tim ti vredi 0.8 više. dva kola kasnije, pred zimsku wc, ti si 1676 a ja 3882. tim ti je 1.5 milion skuplji. bolje si se pozicionirao za zimsku wc, i odatle si samo išao naviše. meni je ostalo u sećanju da ti je rana wc to omogućila. možda me pamćenje vara, a možda sam i tada nešto pogrešno zaključio, ko će ga više znati.

 

 

edit. jbt sad gledam, u poslednjih 18 kola imao si 15 zelenih strelica. i to skoro sve dok si bio u prvih 1k, posle i u prvih 100 :mellow:

stvarno bre svaka čast :D

da, i meni je doslo u glavu da sam imao vrijedniji tim iako nisam imao sigurdsona od pocetka. mislim da je cera bio jos bolji. ali nije tu pomogla divlja karta sama po sebi, nego sam cesto uzimao igrace prije nego sto ce zablistati pa im je i rasla cijena. jedino sam bainesa uzeo jedno kolo kasnije od planiranog i on me kaznio s 15 poena u onom 8. kolu.

 

u sezoni sam uz tu napravio jos par gresaka. najgora je bila kad sam ostavio costu na klupi protiv evertona u trecem kolu jer je bio nesto kao povrijedjen, umjesto da ga ostavim u timu pa nek udje neko s klupe ako ne bude igrao. druga je bilo ostavljanje kanea na klupi protiv chelsea i treca kupovina mrtvog remy samo zato sto sam izdramio da ce on sad tu nesto da izdominira, umjesto da sacuvam transfer za duplo kolo. uz sve to u sezonu sam krenuo bez gylfija samo zato sto je prvo kolo gostovao kod manua, bez toga je mi je bio must have. mada, ko zna, da sam ga imao od pocetka sigurno bi mi bilo mnogo teze da ga kasnije prodam, pa bih mozda ostao bez onih tadicevih silnih asistencija.

 

sampion je u odnosu na mene napravio razliku u dva kola, upravo u trecem za sta sam samo ja kriv, jer nisam imao costu i gylfija, i u 18. kad sam ja imao bonyja i hazarda©, a on sigurdsona i costu©, sto je situacija koja moze da ode na obe strane. koliko god vodili racuna, sreca na kraju vrlo cesto napravi razliku. i sam sam je imao u x situacija, pogotovo u poslednjih 15-ak kola. zato sam i imao samo dvije crvene strelice u 18 kola, od kojih je jedna bila zbog vaseg divljanja u duplom kolu.

Edited by Timmi
Link to comment

Usrao sam motku ove sezone totalno. Ko za qrac ni draft nije bolje prosao tako da sam pehar i tamo prepustio u ruke ducce/malkina.

 

A ovde sam dosao samo da cestitam ovom pederu od Timmija i izrazim zaljenje sto nije prvi Overall. Takodje vidim da se jos par ppp drugova kotira visoko u Srbistanu te i njima upucujem iskrene cestitke.

Link to comment

Usrao sam motku ove sezone totalno. Ko za qrac ni draft nije bolje prosao tako da sam pehar i tamo prepustio u ruke ducce/malkina.

 

A ovde sam dosao samo da cestitam ovom pederu od Timmija i izrazim zaljenje sto nije prvi Overall. Takodje vidim da se jos par ppp drugova kotira visoko u Srbistanu te i njima upucujem iskrene cestitke.

 

mislis ducci, posto sam classic ja prepustio malkinu  :fantom:

Link to comment

Не знам, што ме неће спречити да нешто одговорим :)

 

ППП класик је годинама била раме уз раме са Б92 класиком, делом и јер је било доста играча који су играли обе, што је и логично обзирам на то како је настала ППП.

 

Али, након што сам ЈА основао прву h2h лигу и нарочито откад сам ЈА предложио прављење вишелигашког h2h система такмичења дошло је до наглог скока у квалитету такмичења па је сада по оствареним резултатима, активности на топику и коришћењу гифова у комуникацији ППП h2h фудбалска асоцијација (или "оне моје лиге", како их ја незванично зовем када причам о свему што сам ЈА подарио свету) представља лидера у h2h лигама на подручју југоисточне Европе. Срећа те је овако скроман човек као што сам ЈА све ово покренуо, неко други би се уобразио и сваке године побеђивао, али ЈА сам цар и победио сам само једном у класику, а сада уживам у плодовима свога труда тако што ме Моћа и Толаа :isuse: редовно газе, а пласман у топ 10к ми је недосањани сан. :cry:

 

На светском нивоу на жалост заостајемо пошто има много h2h лига чији су чланови спојени учешћем у разним сајтовима који неспособним слепцима који се не разумеју у фудбал у замену за британске фунте дају податке на основу којих те везаре буду после друге у Премеру. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment
@Timmi

tačno se sećam :D

gw 3: Металлург Шеффилд 45 – 29 SPark

 

Kad bih vozio ovu sezonu ispočetka, sumnjam da bih mnogo drukčije postupao. Najveće greške su bile to što sam prekasno poverovao u Kejna i dovođenje Žirua tokom divljanja u gw35. 9 poena u pet utakmica, dabogda mu nos otpao. a alternativa dovođenju njega i Vlaara je bila da uzmem Bentekaru i bilo koga iz odbrane Arsenala... bio bih verovatno negde oko 500. mesta samo da sam to uradio.  ali s obzirom na to da mi je plasman u 10k bio cilj, ovo je puna kapa.

 

PPP lige su za ponos. kvalitet bi morao da bude još bolji sledeće sezone, a bilo bi bogovski ako uspemo 1 Ligu da popunimo do 20.

Edited by malkin
Link to comment

Jbt vi sad lamentirate na pogresna 2-3 transfera tokom cele sezone, pa najbolje da ste bas sve uboli i to na vreme. U svakom slucaju cestitke svim trojici na razvaljivanju od sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...