Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se proslo kolo lomim cele nedelje PVA ili Morgan i onda mi u subotu u 12:15 dodje iz dupeta u glavu da uzmem jebenog Kolarova i izgubim za bod. Baksuz je to stari plus nije 100% da ce igrati tako da ga odma zaboravi.

 

Ako ces odbranu da podebljas onda najbolje nekog iz Njuke, Janmat ili Colocini ali vidim imas Krula. Uopste odbrana ti je sasvim ok, ostavi samo PVA na klupi i to je to. Ja bih glasao da sutnes Hazarda i uzmes Yayu pa sta bude, a vidim to ti i jeste prva opcija. Ima i Tica Hazarda + Pantija, moze se desiti opet minus... Benteke mirise da bi mogao da nesto uraditi ali pominje se mogucnost da ce ga Sherwood odmoriti za finale kupa. Svakako cekaj do nedelje, pretpostavljam da si video ali cisto da pomenem deadline je u nedelju u pola 1.

Link to comment

samo da objasnim kako igra velenemačpojma. De Geu zamenim Szczesnim. nešto me žulja al ipak kliknem confirm transfer. onda tek se setim da Ospina je sad prvi golman. zamenim sad lepo Szczesnog sa Ospinom i ko čovek uđem u zadnje kolo sa -4. plače mi se.

Edited by Svarog
Link to comment

@beowl

 

90% lige nema za sta da igra, slicno kao siti, ali u pravilu ispostuju navijece u poslednjoj utakmici kuci. siti za razliku od murinja trpa do kraja tako da mogu da se nece zadovoljiti sa 2 gola i stati. problem je sotone nisu jebeni qpr.

 

@cera 

 

to je razuman potez (za tebe i malkina, prepisivace ^_^ ), ali sam u jednom trenutku odlucio da uzimam igrace za koje vjerujem da su najbolje rjesenje umjesto da blokiram protivnika. mogao sam u onom kolu da uzmem austina i budem miran, ali sam umjesto toga uzeo bentekea i napravio potencijalnu razliku od 40 poena samo na jednom igracu. zbog takvog nacina igranja sam sad 20. ne 520. bolasie je bolji igrac od puncheona.

 

@ducca

 

kakav crni njukasl, oni trenutno pripadaju trecoj ligi. ovaj krul mi je previse.

 

sto se tice kolarova, njega bih uzeo kao cetvrtog defanzivca.

Link to comment

Postujem, ali sta je tebi zapravo cilj? 19. si u svetu, u top 10 realno ne mozes, prvi si u Srbiji, odatle mozes samo dole. Ti prakticno vise nemas za sta da igras, bolje cuvaj to sto imas jos ovo zadnje kolo umesto sto juris neki marginalno bolji overall plasman. Mislim, to je ono sto bih ja uradio ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

Spakovao sam tim za poslednje kolo. Doktore kreces sa cetiri poena prednosti.

 

Opstanak, uz bozju pomoc, nekako obezbedjen u proslom kolu.

 

Timmi neka je sa srecom u ovom kolu i da osvojis Srbiju :thumbup: .

Edited by San Epifanio
Link to comment

Napravljena poslednja dva transfera. Relaksirano docekujem poslednje kolo. Doduse, konacno sam usao u finale random h2h lige, pa bi bilo lepo i da je osvojim.

Srecno svima, timmiju posebno ;-)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Malkine, imas srece sto mi je prioritet bio pokusaj opstanka u top 1000, pa sam doveo Schluppa da pokrijem odbranu Lestera. Dogodine u Premeru ^_^

Link to comment

Поштовани ППП фантазисти,

 

Хвала вам за још једну забавну сезону. Одлично сте друштво, далеко најбоље на целом ППП. Било је право уживање још једном проводити викенде са вама.

 

На почетку сезоне сам хтео да направим окупљање у викендици поводом прве утакмице али то није успело из логистичких разлога (већина није имала чиме да дође). Овај викенд нисам у викендици, али надам се да ћу тамо бити у августу и надам се да ће то бити прилика да исправимо фејл са почетка ове сезоне, па да заједно уз роштиљ и пиво погледамо прво коло.

 

Данас уместо уздигнуте чаше свима вама у правом свету радим још једном одлазим у минус. Живели!

 

Желим свима, па и Толи :isuse:, срећу у последњем колу и, генерално, у животу.

 

Срдачно,

Прслин

 

P.S. По завршетку сезоне отворићу топик Група за самопомоћ у којој ћемо током летњих месеци да се окупљамо у тренуцима кризе због одсуства фантазија и да погађамо колико ће у ФПЛ да коштају нови играчи, да планирамо тактике на основу пријатељских и да на друге начине подилазимо својој зависности. Претпостављам да ћу на том топику бити често :(

Link to comment

То ти је најбоље што си могла да урадиш. Пошто не знаш да играш, веће су шансе да добијеш ако не урадиш оно што си хтела. Сада сам пукао сигурно. :isuse:

 

Честитам. :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...