Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Bonus Points:

3 Points - Bellerín, Koscielny (36)
2 Points - Mertesacker, Gibbs (31)

 

 

 

Sunderland's defensive performance by numbers

48 clearances

28 blocks

26 interceptions

14 tackles

8 saves

 

 

 

:fantom: 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konačno sam se izvukao iz zone direktnog ispadanja, ALI.. :cry: Petoletka dobila i ide direkt u Premer, jedino od njega imam više poena.. Jedina mi je šansa da mauci dođe u baraž i da se tu poklopimo (treba da izgubi a ubibobi ili ducca - ili obojica - dobiju), i još na to da imam 6 poena više.. Kombinatorika :fantom:

 

Pitanje: šta ćemo ako u baražu bude nerešeno? :fantom:

Link to comment

Bonus Points:

 

3 Points - Bellerín, Koscielny (36)

2 Points - Mertesacker, Gibbs (31)

 

 

 

Sunderland's defensive performance by numbers

48 clearances

28 blocks

26 interceptions

14 tackles

8 saves

 

 

 

:fantom:

kako jbt :mellow:
Link to comment

Konačno sam se izvukao iz zone direktnog ispadanja, ALI.. :cry: Petoletka dobila i ide direkt u Premer, jedino od njega imam više poena.. Jedina mi je šansa da mauci dođe u baraž i da se tu poklopimo (treba da izgubi a ubibobi ili ducca - ili obojica - dobiju), i još na to da imam 6 poena više.. Kombinatorika :fantom:

 

Pitanje: šta ćemo ako u baražu bude nerešeno? :fantom:

U nedelju ce biti uzbudljivije na forumu nego na ostrvskim stadionima.

Link to comment

ajde dajte neki dajdžest, neku najavu, da mi u olimpskim visinama samog vrha Premer lige možemo da pratimo te gladijatorske borbe za opstanak :fantom:

Link to comment

ajde dajte neki dajdžest, neku najavu, da mi u olimpskim visinama samog vrha Premer lige možemo da pratimo te gladijatorske borbe za opstanak :fantom:

Ja imam jedno 10 kombinacija ali sve polaze od toga da mauci MORA da izgubi plus da skupim 6 ili više od njega u GW-u (čak i ako izgubim u h2h-u).. Ostale kombinacije uključuju kralja, ubibobija i duccu, ne mogu sad da lupam glavu još oko toga :isuse:
Link to comment

Ja imam jedno 10 kombinacija ali sve polaze od toga da mauci MORA da izgubi plus da skupim 6 ili više od njega u GW-u (čak i ako izgubim u h2h-u).. Ostale kombinacije uključuju kralja, ubibobija i duccu, ne mogu sad da lupam glavu još oko toga :isuse:

Tako je meni prosle godine par rezultata trebalo da se pogodi da opstanem...i pogodilo se...:)

Link to comment

Први у Србији! :Hail:

 

Devetnaesti na svetu  :Hail:

 

Obezbedjen opstanak u veoma cudnoj sezoni. Bio drugi, tj. prvi u ligi obicnih smrtnika (bez Timija), onda sreo Zokija, i survao se na 18-o mesto. No, sa 6 pobeda u poslednjih 7 meceva se vozdigao do 13. mesta. I pored ovog baksuzluka zelim Zokiju rasplet koji ga ostavlja u ligi, greota da sa osamstopetsto hiljada poena ispadne.

 

Poslednje 3 sezone 16. 15. i 13. mesto (doduse mogu da padnem na 14, ali i da odletim na 11-o). Izvlacim se kao Vigan pod Martinezom.

Link to comment

Preziveo sam k'o Sanderlend.

 

1 sunarodnicka molba - da iskoristis te free transfere i malo sredis draft tim pred zadnje kolo, trofej je u pitanju  :blush:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...