Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Могли бисмо да у част Тимијевог пласмана преименујемо наше куп такмичење. Свима нам је јасно који је то успех и колике су шансе да се понови. Према томе, ред је да му дигнемо неки форумски споменик. :)

 

Предлажем име Куп 17. (Ако буде 17. а ако не буде, мислим да је у духу лиге да остане Куп 17 пошто се два пута нећемо сложити ни око чега :Jova: ).

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ah da,sampanjac otvaram i za direktnu pobedu nad Prslinom i u Klasik i u H2H ligi kao i za Tolinu veliku pobedu nad istim maltene bez kapitena :ziga:

Stop%20Bullying.gif

Link to comment

Plasman u EPL putem baraza gotovo obezbedjen prosle nedelje, danas potvrdjen tako da sta da vam kazem - dršte gace :P

 

Classic 8. mesto, sve u svemu ispade solidna sezona. Kad nisam batalio posle 7 poraza u nizu jesenas nikad necu.

Edited by ducca
Link to comment

Pobedi ja Adasevicev EON u zadnjem kolu, izgleda da mi je uspelo da opstanem u brodu :0.6:  doduse jedva al dobro, bar necu u trecu ligu :ss1:

Link to comment

Sve cestitke Timmiju. Nestvaran rezultat. 

Ja sam u prvoj sezoni u Premeru izborio LS sa treceg mesta tako da ne mogu da budem nezadovoljan, par preznih kola me je kostalo mozda i vicesampionskog mesta ali sve u svemu nije lose, otavio sam iza sebe nekoliko ljudi sa osetno vecim brojem overall bodova, cak i dobio Timmija u jednom medjusobnom okrsaju :D

Edited by nick1986
Link to comment

Пописивао сам ја на почетку топика победнике у х2х и класику, али нисам направио финалну табелу колико се сећам.

Link to comment

timmi, vreme je da stavis ispod nicka "kralj fantasy-a" posto si ove godine napravio veliki uspeh u fpl i osvojio najjacu fantasy nba ligu... :)

 

Uvek mi je bilo čudno kako Timi koji rastura sve fantazije, jedino kod Rosa u Challenge ligi za 10 god nikad nije ušao ni u finale. Kad smo kod toga koja je najjača nba fantasy liga :fantom:

 

Svaka čast Timmi

Link to comment

Uvek mi je bilo čudno kako Timi koji rastura sve fantazije, jedino kod Rosa u Challenge ligi za 10 god nikad nije ušao ni u finale. Kad smo kod toga koja je najjača nba fantasy liga :fantom:

 

Svaka čast Timmi

Ta Rosova je napravljena da bi i Ros nekad osvojio nesto... :fantom:

 

Ajde stvarno da se napravi tabela sa svim pobednicima EPL-a do sad i da se stavi u prvi post topika za sledecu sezonu. Cisto da se razne Tole, Malkini, NBG-ovi ne kurce previse... :fantom:

Link to comment

Cestitke Timmiju na fantasticnoj sezoni, na trostrukoj tituli i na fenomenalnom ukupnom (svetskom) plasmanu.

 

Sve cestitke i Calaveri na tituli u Brodutm, kao i svima sto su obezbedili promociju.

 

Sto se mene tice sezona za sto brzi zaborav. 5 vezanih poraza na startu su samo najavili muke koje ce me snaci u maju. Onda do 30-og kola je bilo cak i nade za borbu za baraz, a onda sunovrat do pretposlednjeg kola kad je iscupan opstanak.

 

Sledece godine u nove radne pobede.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Ja zamalo da opstanem. Lezileb izgubio, ali sam i ja od Cuvara.

 

Timmi jedan veliki :Hail:

 

Vidimo se za 2 godine, sledece sezone sam u Brodu.

Link to comment

Prvi mačići na 11. mestu beton lige završavaju, uteha je solidan nastup u kupu (1/4). Uprava je već obezbedila pojačanja sa kojima će sledeće godine biti pokušan plasman u Brod.

 

PS čast mi je igrati ovaj fantasy, svi ste carevi i carice a Timmi je imperator galaksije.

Edited by beowl
Link to comment

Cestitke Timmiju na fantasticnoj sezoni, na trostrukoj tituli i na fenomenalnom ukupnom (svetskom) plasmanu.

 

Sve cestitke i Calaveri na tituli u Brodutm, kao i svima sto su obezbedili promociju.

 

Sto se mene tice sezona za sto brzi zaborav. 5 vezanih poraza na startu su samo najavili muke koje ce me snaci u maju. Onda do 30-og kola je bilo cak i nade za borbu za baraz, a onda sunovrat do pretposlednjeg kola kad je iscupan opstanak.

 

Sledece godine u nove radne pobede.

 

Hvala! Od mene cestitke Timislavu na nadrealnoj sezoni, kao i Malkinu i Gilfyju na sjajnoj i neizvesnoj trci u klasiku. Zadovoljan sam ovom sezonom, obezbedjen je plasman u Premer, osvojene i neke nebitne lige, ostvaren top 1k rank, i ono najbitnije:

 

untitled.png

 

Idemo!

 

Ne pomaze voda, majko
sa korita Ivanova
ni ljekari, ni travari
ni wildcardi pred sam kraj sezone

 

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...