Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Izasla sinoc i prespavala deadline. I to bas protiv Prslina. :isuse:

То ти је најбоље што си могла да урадиш. Пошто не знаш да играш, веће су шансе да добијеш ако не урадиш оно што си хтела. Сада сам пукао сигурно. :isuse:

Честитам. :(

:fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

:rolf:  :rolf:  :rolf: Da mi je cela sezona bila uzasna, kao sto nije, ovo poslednje kolo bi izbrisalo sve to. Covek preti i ovde i preko PM-a vec nedeljama kako se sprema samo za ovo kolo i onda ga pobedim a da nisam prstom mrdnula.  :happy:  :happy: I ostanem ispred njega u obe lige u koje igramo.  :happy:

 

:fantom:

 

Nisi u pravu, pobedila bih s vecom razlikom da sam napravila izmene. Usao bi Puncheon umesto Hendersona, a traka bi bila na Agueru. Ali, ovako je mnooooooogo sladje!  ^_^ Imas vremena da se oporavis do avgusta, mada znam da ce biti potrebne godine, ako ne i decenije. 

 

Edit: A, da, i Krul bi bio na golu da sam menjala.

Edited by Tolaa
Link to comment

Hvala kurcu, pa sam gledao San Andreas Quake umesto ovog smeca. Usrano kolo, kao i veci deo sezone. Pozdravljam vas ljudi. Vidimo se u avgustu

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Edit: A, da, i Krul bi bio na golu da sam menjala.

Да, узела би и Маме Дијуфа и бар тројицу из одбране Хала. :rolleyes:

 

Имала си среће, честитке. И то се пика. ;)

Link to comment

Pa ne bih sigurno ostavila Mignolea kad imam coveka kom primljen gol moze da znaci ispadanje iz lige. Nije bas da toliko ne znam, mada bi mi sve ovo bilo jos vece zadovoljstvo da je tako. 

 

U svakom slucaju, tabela sve govori.  :fantom:

Poseban pozdrav i za malkina koji ima 300 klasik bodova vise od mene i ipak je iza.  :0.6:

Link to comment

postalo je nezgodno kad je hazard asistirao, a moji igraci redom krenuli da izlaze sa terena. i onda je kun zabio i zavrsio posao.

 

na ukupnoj tabeli presticu 2-3, sad ostaje pitanje koliko njih ce prestici mene. trebalo bi da zavrsim do 25. mjesta.

 

Sta bi Timmi, uze li Srbiju?

Kolko videh jesi, cak i povecao prednost. Svaka cast!

da uzeh onog kolarova umjesto skrtela... zapravo sam odustao zato sto sam ocekivao mnogo golova, pa nije imalo smisla da idem s 4 defanzivca. i bilo je mnogo ali kod skrtela. <_<

Edited by Timmi
Link to comment

Čestitam pre svega timiju na neverovatnoj sezoni i uspešnom predstavljanju naše lige na najvišoj mogućoj razini :Hail: :hail: :Hail:

 

Svojom sezonom sam prezadovoljan, hvala što pitate - promocija izborena sa vicešampionskog mesta, uspešno se odvikao se od posećivanja svih sajtova osim zvaničnog pa igra postala opet zanimljiva, top 10 klasikare izmakao za malo ali makar lagano bolji od prslina...lepo se živi u kući ruxinovih ovih dana!

Link to comment

Prasline kako stojis u Draftu?

 Imas vremena da se oporavis do avgusta, mada znam da ce biti potrebne godine, ako ne i decenije.

makar lagano bolji od prslina...lepo se živi u kući ruxinovih ovih dana!

orig-21143938.jpg

Link to comment

Četiri vezane pobede na kraju ipak nisu bile dovoljne za opstanak, Tola i Prslin (evo i ja da ga spomenem :mad: ) su mi zapečatili sudbinu još pre mesec dana..  :( Danas je do nekog 60 minuta bilo šansi da ostanem ali se na kraju nije poklopila ona moja kombinatorika... :ph34r:

 

timmi, majstore, svaka čast :Hail:

Link to comment

timmi, vreme je da stavis ispod nicka "kralj fantasy-a" posto si ove godine napravio veliki uspeh u fpl i osvojio najjacu fantasy nba ligu...:)

Link to comment

 Dve ispostavice se nerezonske izmene Azar>Silva i Ziru>Benteke i odlazak u minus su me kostale poraza za 3 poena kada protivniku kao druga izmena s klupe udje Cester sa klinsitom.Srecom to nije odlucilo rasplet u barazu jer je Mauci takodje dobio mec.Cestitam protivniku pobedu ali  i sebi kao petoplasiranom prolaz u visi rang  :nobles:

Link to comment

Ah da,sampanjac otvaram i za direktnu pobedu nad Prslinom i u Klasik i u H2H ligi kao i za Tolinu veliku pobedu nad istim maltene bez kapitena :ziga:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...