Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

stosmene tice, ja sam 19. ali mogu mnogo vise da nazadujem nego da napredujem. preko 14. mjesta mogu jako tesko, a mogu ispasti iz top 50 dosta lako. u srbiji imam 6 bodova ispred tice, ostali jako tesko mogu da nas ugroze.

 

nece na dobro da izadje. dje je ona tollaaaa?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

- zoki jos ima malu sansu da se ukrsti s maucijem u barazu i bude bolji 7 poena u poslednjem kolu. ako zoki dobije, maucija moraju da prestignu i bobi i ducca. ako izgubi mora da ga prestigne tacno jedan, a da pri tom kralj ne pobijedi i tako ga izbaci direktno

 

Prosto ne vidim šta bi ovde moglo da pođe naopako?! :fantom:

 

Ovakvu kombinatoriku ne repstacija Srbije ne može da zamisli :isuse:

Link to comment

pantilimon ruled out, tako da je tica opet ostao bez golmana.

 

sta je ciniti, cini mi se da imam cetiri opcije.

 

hazard > yaya (hazard vjerovatno ne igra, minus je sto vec imam dovoljno napadaca sitija. ako kolektivno fejluju protiv tvrdih sotona ode sve u kurac)

skrtel > kolarov (pogledati iznad)

boyd > bolasie (ostavio bih na klupi ozila ili kenjaru, pa nek uskoce umjesto hazarda)

kenjara > neki napadac (ne mogu da dohvatim do lukaku ili bentekea, tako da ostaje neki austin ili totalna lutrija sa njukom, stokom ili tako nekim)

Link to comment

Sinko ja sam odveć nisko plasiran u odveć niskoj ligi da bih ti mogao reći nešto pametno ali poslušaj moj savjet: osim što ukoliko kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti, ja ne bih gomilao u timu ove iz Sitija koji su obezbedili drugo mesto i igraće iz čiste dosade. Uz to, pošto ne možeš da dohvatiš Lukakaru ili Bentekaru pravo šmekersko kockanje bi bilo dovođenje Ayozea (a onda on bude rezerva Papisu) ili N'doeyea (s tim da Hull 98% neće dati gol).

 

Bolasie je dobra ideja ali nikad ne znaš da li će umesto njega da proradi™ Puncheon.

Link to comment

U odbrani si dobro pokriven, ne treba ti Kolarov koji mozda nece ni igrati. Ja bih zamenio Boyda Puncheonom, tica ga ima i moze da ti napravi prilicnu stetu.

Edited by Calavera
Link to comment

Ti si 19-i na svetu, a nas pitas :isuse:

isto sam pomislio :D

Timmi, koje god instinkte i rezone da si pratio do sad, drži ih se i u gw38, ništa ti više ne treba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...