Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Овај... можда сам се мало залетео са овим +1. Мислим да би морао да се концентришеш на што бољи пласман са својим правим тимом и да не расипаш снагу на неважне утакмице у другим лигама.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiže zadnje kolo i samo jedna želja (jedna pesma) - da skinem Beowla sa 10. mesta na tabeli.

 

sem moje pobede potrebno mi je da Žigara ne poklekne protiv dotičnog i izvuče bar bod.

 

bolje na kraju sezone medju 10 nego cele sezone na dnu tabele!

Link to comment

Da igramo jedan protiv drugog komotno ne bi morao ni da se loguješ u subotu ujutro, takva je statistika u ovom i prethodnom mesecu... Ali pošto imamo različite protivnike moraćeš da obaviš svoju polovinu posla. Za drugu polovinu će se pobrinuti mojih 11 invalida.

Link to comment

Чека ме пласман између 5. и 9. места. Сматрам да је сезона солидна и за заборав.

 

Наравно, ако у последњем колу победим Толуу и престигнем је сматраћу да то није за заборав. :fantom:

Link to comment

1 sunarodnicka molba - da iskoristis te free transfere i malo sredis draft tim pred zadnje kolo, trofej je u pitanju  :blush:

 

Ha, sad smo sunarodnici, a kad si me drao kao Brazilca i to u svim takmicenjima, tad je bilo nikom nista <_< . Btw, ekipica mi je ko bombona. Praslin ce morati u Draft Ligu Evrope.

Link to comment

Da igramo jedan protiv drugog komotno ne bi morao ni da se loguješ u subotu ujutro, takva je statistika u ovom i prethodnom mesecu... Ali pošto imamo različite protivnike moraćeš da obaviš svoju polovinu posla. Za drugu polovinu će se pobrinuti mojih 11 invalida.

 

ako ti baš znači da budeš među 10 sve mož' se dogovorimo ko ljudi... khm, khm...

 

2009_05_03_strip_recenzija_frit_i_frut5.

Edited by Svarog
Link to comment

Ha, sad smo sunarodnici, a kad si me drao kao Brazilca i to u svim takmicenjima, tad je bilo nikom nista <_< . Btw, ekipica mi je ko bombona. Praslin ce morati u Draft Ligu Evrope.

 

Ma cuj drao, sve na neke guzove 1-2 razlike :P  

 

Jeste ti tim tim solidan, iskreno u tebe polazem vece nade nego u sopstvene snage, al tipa 1-2 promene ne bi skodile cisto da podebljas  :whistle:

Link to comment

Barabo, nadam se da ces ovaj vikend imati prilike da mi uzivo kazes svoje misljenje o skautu :angry:

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

vidim na meni je da ovog vikenda pošaljem kralja u drugu ligu. zadatak koga se nerado prihvatam :(

- kralj je vec ispao

- losiji izmedju lezileba i liverpuldjana takodje ispada kroz baraz. lezileb ima bod prednosti i 13 losiju razliku.

- zoki jos ima malu sansu da se ukrsti s maucijem u barazu i bude bolji 7 poena u poslednjem kolu. ako zoki dobije, maucija moraju da prestignu i bobi i ducca. ako izgubi mora da ga prestigne tacno jedan, a da pri tom kralj ne pobijedi i tako ga izbaci direktno.

- ako zoki ne uspije, 5 sipovaca ulazi u premer

- bobi i ducca su se vec plasirali u premer iako su na pozicijama za baraz

 

bitni mecevi:

 

Lezilebovich City v Banjica Boys

 

Liverpuldjani™ v Čuvari Tradicije

 

Pilkington's moanersSpojlerovci

 

neugodan rivalbobi van kenobi

 

Argentina Utd v Petoletka

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...