Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ниси можда узео Гомеза јуче? Ја замало кликнуо "confirm", а онда рекох дај једном да сачекам суботу као сав нормалан свет.

Link to comment

Koja je to dilema bila jutros, sunce ti kalajsano, Wickham ili Defoe... Na kraju uzeo ovog prvog, dakle kome treba neki džoker da popuni napad slobodno neka dovede Defoja™, moja akvizicija je garancija da će on umuljati bar dva komada u ovom kolu.

Link to comment

:isuse:

 

Пошто сам Гомеза избегао потпуном случајношћу, очекујем Final Destination сценарио у коме се неки мој играч повређује на загревању.

Link to comment

Mislim najmanji problem da se ode u minus kad je duplo kolo, najlakše se nadoknadi. ali koga sad uzeti iz Kurčevog Sndrlenda? Duplo golo

 

Sva sreća da me ovo više ne zanima

Edited by levi
Link to comment

Fino :)

 

Inace juce i danas se polomih sta raditi za Hazarda. Navodno bi trebalo da igra po onome sto je Mourinho rekao na konferenciji, ali i dalje je to kurcobolja od igre, ni na sta to nije licilo ni proslog vikenda... Prodaja bi me verovatno odvela u minus :(

 

Mrzim u kola u kojima moram da prelomim u 12:28h

Edited by ducca
Link to comment

Saucesce za Premerovce osudjene na baraz  koji su se nadali da cu zbog klasik poena zavrsiti u prva tri, jer je kolko uidim uspavani Dr.Zoidberg iznenada potegao divljakusu te dodatno zakomplikovao situaciju :fantom:  Sreca te se obezbedih na vreme,sem ako takodje uspavani Kalabaster ne napravi cudo i stigne sa duplim Azarom seset i kusur pojena u zadnja dva kola :o

Link to comment

Кукање због минуса у које нисте ни отишли, због неких запсталих дивљих карти... Страшно.

 

У минус сам наравно отишао и наравно добијам баш због тога. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...