Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

A nisi mi odgovorio koja je sustinska razlika izmedju Redmi3 pro i Redmi3 Prime osim novijeg Androida i sto je Prime izasao nesto kasnije?

 

Ako bih uzimao, da li bi mi preporucio Pro ili Prime?

Link to comment

A nisi mi odgovorio koja je sustinska razlika izmedju Redmi3 pro i Redmi3 Prime osim novijeg Androida i sto je Prime izasao nesto kasnije?

 

Ako bih uzimao, da li bi mi preporucio Pro ili Prime?

Mislim da je i nema evo ti uporedjivanja:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8007&idPhone2=8150&idPhone3=8250

Bilo koji da uzmes bices zadovoljan. par forumasa ima Redmi 3 pa mozes njih da pitas o utiscima.

Link to comment

http://www.dx.com/p/lenovo-a8-octa-core-android-4-4-4g-phone-w-2gb-ram-16gb-rom-gps-wifi-bt-5-0-ips-black-368388#.V-fwKvl95dg

 

Treba mi savet. Totalno sam nezainteresovan za telefone. U principu, na poslu imam neograniceni pristup internetu, kod kuce koristim laptop takodje sa neogranicenim pristupom internetu. Van posla i stana mi internet treba da u vanrednim situacijama proverim neku lokaciju i sl. Moj mesecni racun za telefon je 500 dinara. Telefon kupujem da bih instalirao Viber jer je pritisak na poslu da budem povezan, a i zena mi "sugerise" da treba da iskoracim u XXI vek.

 

Ali ajde, ako vec dajem 70 EUR za telefon, samo me zanima hoce li mi ovaj sa linka praviti problem sa kineskim aplikacijama, hocu li moci da ih lako uklonim, instaliram one neke najuobicajenije, i sl. 

 

Prezivecu US plug - imam adapter.

Edited by pacey defender
Link to comment

pitanje je dal može to da radi u malčici srbiji 

Band Details 2G: GSM 900/1800MHz 3G: WCDMA 900/2100MHz 4G:FDD-LTE 1800/2100MHz TD-LTE 2600MHz

neka neko stručniji to objasni

znam toliko da ne radi svaki kinez kod nas mora da bude podešen za naše veze

 

+ ima usa power

+ ima prastari 4.4 drndoid (sad je izašla sedmica)

+ još treba da razmišljaš o kineskom bloatwaru

 

šta ti to treba?

Link to comment

Hvala obojici, xexe. 

 

Ma treba mi fon u tom cenovnom rangu, dakle necu da dajem vise od 70E. Ovaj se po karakteristikama ucinio kao najbolji. 

 

Sta je najbolja kupovina za 50, 60, 70 E?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...