Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da li neko ima iskustva ili zna nesto o Doogee telefonima?

 

Prvenstveno me interesuje dual-SIM, i kad putujem, da mogu da rabim dodatne naloge za Uber i sl, ili da uzmem lokalni SIM i pravim hotspot za moj iPhone [koji je zakljucan na UK mrezu].

 

Gledam X5, X6 - Pro modele...

Link to comment

Da li neko ima iskustva ili zna nesto o Doogee telefonima?

 

Prvenstveno me interesuje dual-SIM, i kad putujem, da mogu da rabim dodatne naloge za Uber i sl, ili da uzmem lokalni SIM i pravim hotspot za moj iPhone [koji je zakljucan na UK mrezu].

 

Gledam X5, X6 - Pro modele...

 

Dudž je Šlj brend. Kaži mi koliko bi da potrošiš pa ću ti reći šta valja.

 

moco jel taj redmi pro 5.5 incha kao moj redmi note? ja bih da se ponovim malo 

 

Vidi dole :D

 

Taj Pro je kod mene batice :lolol:

 

A utisci batice?

Link to comment

moco oce li biti napretka kod mene ako to uzmem? ovaj moj se malo pracaka, stalno skida neke apgrejde softvera, menja sam foto tapete, dugo razmislja kad mu se klikne neka komanda?

 

sta bi mogo uzeti od para za njega, 1.5 godinu star neizubivan, ima staklenu zastitu

Link to comment

A utisci batice?

Obzirom da sam ja spor u praćenju telefonskih trendova (poslednje 3 godine sam vuko neki smešni LG nasleđen od ćerke, a pre toga jedno 5 godina neku Nokiu), ovaj je za mene space shuttle.

Svako malo se iznenadim nečim, juče mi recimo javio da je gužva u Kumodraškoj na semaforima kod Vitanovačke i Darvinove, i da ću uštedeti 6 minuta ako idem okolo, meni je to vrhunac tehnike :lolol:  Od kad sam ga uzeo, popaljene su mu sve andrmolje (gps, bluetooth, wireless) i baterija traje 4-5 dana, ja oduševljen... U međuvremenu je stigao novi MIUI, sve fercera glatko, imam 0 zamerki :thumbsup:

Link to comment

idi bre kako 4-5 dana, na redmi note 2 je baterija 1.5 dan u full uporabi..... :cry: ... moco salji gde je to 140e

140€ je Redmi 3 Pro. A Redmi Note 3 Pro je na kupujem prodajem oko 230€.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...