Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

  • 1 month later...

Šomijevci, redmi note 4 ili mi5? Oduvek sam planirao da kad budem menjao nexusaru samo overim koja je aktuelna verzija note-a, ali mi5 je fakat preljep a manja je razlika u ceni nego što sam mislio

Link to comment

Dvoumio sam se oko njega, mocan je, lagan i baterija sasvim ok ali sam uzeo jeftiniji redmi4 i zasad sam prezadovoljan. Nije mi se svidelo sto mi5 nema mesto za memorijsku karticu, ako treba nesto na brzinu preneti/poneti...

 

Note 3-4 su mi preveliki ali 4ka je jedan od mocnijih na trzistu

 

Inviato dal mio Redmi 4

Link to comment

Znam da je manji, ali mi veličina ne predstavlja neki problem. I generalno je bolji telefon, ali su razlike realno zanemarljive. Tako da sam sve bliži da uštekam pare i odem na note.

 

Plašim se da mi je mi5 suviše lep, biće mi žao da ga turim u case a nije kao da nisam smotan. S druge strane note je dovoljno jeftin i neprelep da ne moram da se opterećujem tim stvarima, case ili no case koga briga :D

Edited by Ruxin
Link to comment

Konkretno ova dva modela - note 4 oko 180-200, mi5 oko 250. Vrede debelo oba. Note 4 je ludački dobra ponuda, a mi5 lagano upada u flagship rang za te pare. Po kvalitetu izrade ne zaostaju ništa.

 

Ja planiram sa kp, mož sigurno i preko alija ali ne znam jel vredi jebade

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa u suštini su premale razlike u cenama da bi gledao starije generacije. Ako ti je note 4 prevelik (a zaista jeste ogroman) ili ti i slabiji telefon vrši poso, onda otprilike ideš na redmi 4 (znači bez note). On koliko vidim kreće već od 135.

 

Da, gledam na kupujem prodajem.

Link to comment

sinoc cujem od expata iz singapura i amerike da njihove kolege u centralama otkidaju na huawei telefone, pretpostavljam na poslednji model, i da svaki put tokom putovanja donose par komada plus aksesuare iz kine. ne znam sta im je. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...