Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Sajt gearbest je jako pouzdan narucivao sam dosta stvari sa njega i sve je proteklo u najboljem redu. Do kog iznosa se ne placa carina kod vas?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Sajt gearbest je jako pouzdan narucivao sam dosta stvari sa njega i sve je proteklo u najboljem redu. Do kog iznosa se ne placa carina kod vas?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

da, samo uvek treba stiklirati opciju pracenja posiljke, to poskupljuje porudzbinu za dolar-dva ali vredi

Link to comment

Do kog iznosa se ne placa carina kod vas?

 

 

Do 50€ kataloške vrijednosti, a vrijednost ocijene odokativno ili provjere uzgred na internetu. Međutim, carinik kog poznajem mi kaže da puštaju (skoro) sve do 100€ vrijednosti.

da, samo uvek treba stiklirati opciju pracenja posiljke, to poskupljuje porudzbinu za dolar-dva ali vredi

Ne vidim tu opciju, pojavi se prilikom Step 2: Payment & Shipping ?

Link to comment

Kipo pogledaj sajt kimovil.com tu imas podatke u svim kineskim telefonima pa mozes malo da pretrazis. Takodje ti izlista i veliki broj sajtova i radnji sa alija gde se moze kupiti fon i po kojoj ceni.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

malo sam se igrao sa redmi note 3 pro, odlicna sprava za 180e. osetno prijatniji u rukama od note 2 koji je tepsija, tanji i ostavlja utisak manjeg telefona iako je ekran isti. sto se tice softvera potpuno je isti kao ovaj koji je na note 2 ako radis apgrejde, kapiram da je to normalno.

Link to comment

Evo da se upisem i ja za Redmi Note 3 Pro... odlican telefon. Trebace mi malo vremena da se vratim na android posle 2 i po godine na WP, ali prezivecu.

 

Trenutno mi je najveci problem sto mi ne vidi SD karticu. Cak je trazio da je formatiram, sto sam i ucinio ali je i dalje ne vidi. Karticu sam izvadio iz Lumie 830 i ubacio u RMN3... Kad sam nakacio telefon na komp. ne pokazuje mi nikakve podatke, kao da je prazan....

 

Trazio mi je neki update i sam se upgradeovao na Android 6.01 cini mi se. Dosao je sa 5.nesto i MIUI8

 

Mali update vezano za sd karticu...

 

Prijavi da je neodgovarajuca tj Unsuported Transcend SD card... i trazi da formatiram...Kad kliknem ERASE&FORMAT... krene i zakuca na 20%

Edited by Milosh76
Link to comment

Nadam se da kod tebe nije slučaj, ali isti simptomi juče sa mojom Samsung EVO sd. Izvadim je iz lumia 535, stavim u htc 630, formatiram, prebacim neke slike i apps na nju, radilo ok par sati i zakovalo sve. Ne prepoznaje više karticu ni na htc (android) ni na lumia (win), čak je ne može formatirati na lumia više, dok na htc još jednom krenuo format do 20% i stalo sve. 

Link to comment

probaj da je formatiraš van telefona

Probao jos sinoc, ubacio u citac kartica, on prijavio opciju fix error... ja kliknuo i cekao bar 10ak min nista se nije desilo. Restartujem, ubacim opet karticu, kliknem Continue... mogu da vidim fajlove, ali nemogu da ih obrisem niti formatiram karticu. Tipujem da je riknula kartica...

Link to comment

Ajde drugari pomažite, imam pitanje.

 

Dok sam imao Samsunga, na Vajberu sam bio dostupan 100% vremena. Drugarica isto ima S3, i ona je non stop dostupna. Sad sam uzeo kineza, (redmi note), nešto mi ubija Vajber. Zove me drugar i kaže "što si nedostupan na Vajber", ja pogledam, tek kad kliknem na aplikaciju, ona mi onda prikaže "missed calls", a na Wi-Fi sam, i stavio sam u Vajberu da mi je na Wi-Fi always connected. Isti problem imam i sa drugim drugarom koji isto ima neki huawei ili tako nešto, stalno mu se gasi Vajber i prikazuje da nije onlajn, nego samo kad on zove tad je onlajn, a ja njega kad trebam njemu naknadno javi da ima propušten poziv.

Gdje se ovo rješava/podešava?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...