Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ja uzo Redmi Note 3 Pro i za sad ne da su dobri utisci nego fenomenalni. Do sad sam imao HTC One Mini, 3 godine star, s tim sto je zadnjih godinu dana bio prilicno mucno s njim... 

 

Elem, za male pare odlican telefon. Brz, sve radi kako treba. Ja nemam neke ne znam kakve prohtjeve, ali desi se da mi je nekoliko aplikacija otvoreno u isto vrijeme, i sve radi savrseno. 

Link to comment

Pazario sam pre 2 dana DooGee x5 Pro za 75 EUR. Prvi utisci su sasvim OK :)

 

I ja ga kupih jutros, za malo manje para [uz neke kupone itd]. Nece mi biti primarni telefon, ali mi je drago da cujem pozitivne utiske.

Link to comment
  • 4 weeks later...

I ja ga kupih jutros, za malo manje para [uz neke kupone itd]. Nece mi biti primarni telefon, ali mi je drago da cujem pozitivne utiske.

Bila neka falinka na ekranu, pa nije stigao. Sad uzeo Lenovo S-60w, treba da dodje sutra.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja uzo Redmi Note 3 Pro i za sad ne da su dobri utisci nego fenomenalni. Do sad sam imao HTC One Mini, 3 godine star, s tim sto je zadnjih godinu dana bio prilicno mucno s njim...

 

Elem, za male pare odlican telefon. Brz, sve radi kako treba. Ja nemam neke ne znam kakve prohtjeve, ali desi se da mi je nekoliko aplikacija otvoreno u isto vrijeme, i sve radi savrseno.

Nameracio sam se na Redmi 3s jer je baterija atomska, brz i dobre ocene ali sam doplatio na kraju 25€ za Redmi 4. Uglavnom zbog ergonomije... treba stigne (preko/malo)sutra, malo se plasim da ce mi biti prevelik jer dosad sam vukao dve godine Redmi1.

Redmi Mi5 cenim da ce biti dobar deal za oko 6meseci kad izbace 6cu

 

Dvoumio sam se dal da uzmem manji Galaxy A3 ali nisam hteo da predjem zacrtani budzet.

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

Ženi maznuli u busu olupanu Lumiu 550 (e jesu se usrećili, do mojega), pa joj uzeo 3s Prime.

Ona hiper zadovoljna, sad i ćerka oće jedan, da promeni nekog odrtavelog Samsunga...

 

Za te pare (160e) bom-bo-na.

Link to comment

E, ne znam da li je za Moću ili neko drugi zna: gledam neki "rezervni" telefon pa mi po ceni i specifikacijama (bar na papiru) zanimljivo deluju:

 

- Blackview A8

- Homtom HT16

 

Uz mts paket su po 4.000 rsd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...