Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Nego, @Skyhighatrist, koji je to app za guzvu u Vitanovackoj?

 

To mi liči na google NOW

pretpostavljam da to na "novijim" telefonima dolazi uključeno.

 

Nego, vi hoćete da kažete da taj Xiaomi red note 3 je baš baš dobar mobilac.

Kada bi prešao sa g3ke na njega, jel bi to bilo sa konja na magarca ili isto...

Link to comment

Najbolju ocenu na tom sajtu ima Mi4 mada mi je Kimovil daleko najbolji sajt za takve stvari

 

Mi4c i nije toliko mator, evo godinu dana što stvarno nije strašno. U principu ne možeš da pogrešiš sa Xiaomijem, iako su malo spori sa apdejtovima softvera, mada rade prilično vredno.

Link to comment

Koja je sustinska razlika izmedju xiaomi redmi 3 Pro i xiaomi redmi 3 Prime osim sto ovaj poslednji ima noviji Android i izasao je pre oko mesec dana?

 

I kako je moguce da taj telefon kosta manje od 200 evra, da ne kazem 170?

 

 

Mislim da je pitanje, da li telefon takvih karakteristika sa 3GB RAM-a vredi kupiti, besmisleno, zar ne?

 

Koje su mu realne mane?

Edited by Milosh76
Link to comment

Moća je uvek tu kad treba da se ponudi prodaja, ali kad treba podrška onda ga nema ni za lek. Garant će po pojavljivanju da krene priču o tome kako je vikend, nedelja, bio sam u Rumuniji i druge tričarije.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Moća je uvek tu kad treba da se ponudi prodaja, ali kad treba podrška onda ga nema ni za lek. Garant će po pojavljivanju da krene priču o tome kako je vikend, nedelja, bio sam u Rumuniji i druge tričarije.

Moća je Sales Department...

 

Podrška nema pristup forumu, ukinuli smo indijskim IP adresama da mogu da se loguju... :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...