Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

18 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jesam li rasista ako primetim da taj Coleman Hughes ima ogromnu glavu, nesrazmernu ostatku tela? :unsure:

 

 

ima normalnu glavu, izgleda da mu je visina oko ili nesto manja od 170 cm i sitnije je gradje. 

 

compare with (168 cm)

6bfe193fe3465a75944864f7cedd8e64--al-pacino-classic-movies1.jpg.ed7324e6b7a53ae61def709f3be61d4f.jpg

Link to comment

Paćinu se ne vidi toliko jer ima relativno široka ramena, plus mu je glava nešto uža, možda zbog frizure. 

 

Ovaj lik je sav sićušan a glava lepa obrijana okrugla, ljubi ga majka. 

 

Sve je u pravu, inače.

Link to comment

Da,u pravu je i glava mu dominira tijelom. Bas sam jucer gledao dokumentarac o shoebill rodi; glave su im neproporcionalno velike i teske sto im pomaze u ubijanju plijena probijanjem kljunom; sad me ovaj decko podsjeti na njih i doslovno i metaforicki.

Link to comment

Najbolji je beli čovek koji će njemu da objasni šta nije u redu na primeru orkestra, a onda da primer koji direktno potvrdjuje ono što on govori - kada bi koristili class first pristup svi bi imali means da budu članovi orkestra. 

 

edit: e da, prejako je i korišćenje Mellody Hobson i be color brave, jebenog chairwomana Starbucksa koja je studirala na Prinstonu da pojasni inequality. 

 

 

 

 

 

 

Edited by Amos
Link to comment
  • 2 months later...

https://headliner.rs/ivan-aleksijevic-pijanista-koljinog-benda-grobovlasnici-vise-ne-postoje/?fbclid=IwAR2oJ97YyU3vUXqg8cjkvBd_k0RoyNpjqm4D-FCvfGpc8XV2AM6r6qJPwoE#google_vignette

 

Kolja je kenselovan! Načisto! Politikal korektnes gon med, pravda za Kolju, dole kensel kalčr!

 

Ako se ovako nastavi slobode mišljenja neće biti. Osvestimo se na vreme! Makar za našu decu.

Edited by Hermetico
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

https://headliner.rs/ivan-aleksijevic-pijanista-koljinog-benda-grobovlasnici-vise-ne-postoje/?fbclid=IwAR2oJ97YyU3vUXqg8cjkvBd_k0RoyNpjqm4D-FCvfGpc8XV2AM6r6qJPwoE#google_vignette

 

Kolja je kenselovan! Načisto! Politikal korektnes gon med, pravda za Kolju, dole kensel kalčr!

 

Ako se ovako nastavi slobode mišljenja neće biti. Osvestimo se na vreme! Makar za našu decu.

mi djeca iz meshovitih brakova lajk dis :s_p:

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

društvo ponekad evoluira i u pozitivnom smeru, da

ponovio sam skoro kiss, kiss, bang, bang...super je još uvek, ali gej humor iz ranih dveiljaditih nije baš najbolje ostario tbh

Link to comment
17 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ovako nekako 🤷FB_IMG_1704744604872.thumb.jpg.4b3e976d280beff9845af7fe24560e37.jpg

 

da, ovaj označen kao "me" je poprilično zakazao, nije uspeo za 13 godina da se nimalo odmakne od konzervativca, stoji ukopan tu gde jeste, kao da stojimo u vremenu

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ovako nekako 🤷FB_IMG_1704744604872.thumb.jpg.4b3e976d280beff9845af7fe24560e37.jpg

Otprilike to je to, mada su i ovi konzervativci otisli jos vise desno u razne ludosti. Sirio se spektar tokom zadnjih 15 godina kao sjanjanove pantalone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...