Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

meni je ekstra to što se u advertajzerskom svetu izgleda veruje da je anti-PC stav nešto posebno hrabro  :lolol: primećujem istu stvar i kod popriličnog broja kompjuteraša, nije mi jasna ta kognitivna disonanca sa stvarnim svetom u kome anti-PC stavovi apsolutno dominiraju u glavnom toku društva, ali se retki i nebitni protesti percipiraju kao neka vrsta tiranije. 

Link to comment

volela bih da mi neko otvori oči u pc pravcu. prvo ne vidim zašto se ovo biće smatra krosdreserom ili transdžender. moje ne-pc oči ovde vide samo kulovštinu. a i znam jednog metalca koji ima ovako dugačku farbanu plavu kosu i bradu.

 

čitala sam i sonju sajzor i ostale aktiviste i pc perjanice, volela bih da me se uputi gde je haljina, ne vidim je. ovaj oglas je kulovski i džukački i kursadžijski, kao i onaj sa seksom, ali stvarno bih volela da vidim te transdženderkrosdreser činjenice i argumente, ne ja sam videla-ti si video.

Link to comment

pa nije mi jasno, zato i pitam. ja vidim šta piše i vidim kulovčinu neurednu. ne vidim transdzender osobu, niti krosdresera. ne vidim ni šminku, niti bilo šta što bi ukazivalo na to. jedino što vidim je tupavost i neduhovitost, i zato molim da mi se objasni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...