Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

Meni je sa onog linka najtuzije kad kaze onom tipu "Izvini sto sam te zagrlila". Mislim tugica je.

 

Sta znam, meni nema tamo nista tuzno. OK, mozda ne zna coveka toliko dobro, pa se zanela zena, mozda inace nije taktilna osoba. Ali kako god ovo mi je bez sve zajebancije jedan od lepsih videja koje sam skoro gledao.

Link to comment

ok, ok, nije trebalo da brzopleto sudim prema ribi u pvc-u koja mi se krechila s rukava kojoj su cak i bradavice prekrivene. ali i dalje se radi o seksualno izazovnim opasnicama. ili kako ih venom zove, obucenim zenama.

 

ali u ovom trenutku mi je najjaci utisak da se forum vise potresao od lika koji je prozvan.

Link to comment

ok, ok, nije trebalo da brzopleto sudim prema ribi u pvc-u koja mi se krechila s rukava kojoj su cak i bradavice prekrivene. ali i dalje se radi o seksualno izazovnim opasnicama. ili kako ih venom zove, obucenim zenama.

 

Vrlo naucan metod, moram primetiti: uskliknuti burn him bez da se pogleda sta je u stvari nosio na kosulji. :fantom:

Link to comment

ok, ok, nije trebalo da brzopleto sudim prema ribi u pvc-u koja mi se krechila s rukava kojoj su cak i bradavice prekrivene. ali i dalje se radi o seksualno izazovnim opasnicama. ili kako ih venom zove, obucenim zenama.

 

ali u ovom trenutku mi je najjaci utisak da se forum vise potresao od lika koji je prozvan.

 

Nisam ih slucajno nazvao obucenim zenama. Rece yolo da svako vidi sta hoce i to je tacno. Ovde se radi o pripadniku vrlo male supkulture, sto se vidi i po to kome kako izgleda, tetovazama i na kraju po ljudima s kojima se druzi odnosno po zeni koja mu je kosulju i dala. Oni nemaju problem s tim. I ceo dogadjaj se vremenski podudara s break the internet buljom od pola kvadratnom metra na naslovnoj strani koja je (tj. koje su!) odavno deo mainstreama. I mediji koji cerece ovog coveka nemaju problem s tim, i koji ga toliko manje potresaju od foruma, da se covek rasplakao, ali imaju problem s misoginijom koju su sami nasli, jer su tu povukli crtu. E pa, povukli su je na pogresnom mestu.

Link to comment

Ja sam siguran da gospođice kojima smeta objektifikacija ženskog tela bojkotuju automehaničarske i vulkanizerske radionice, no kupe svaki put novi auto kad im se stari pokvari.

Link to comment

Vrlo naucan metod, moram primetiti: uskliknuti burn him bez da se pogleda sta je u stvari nosio na kosulji. :fantom:

 

ah, do naucnog metoda smo dosli.

 

pocela sam od posta u kom sam rekla da mislim da ga preterano cerece (citiram: "i meni je ovo cerecenje mucno. on je samo pojedinac i nije kriv za celokupno stanje u nauci i drustvu, i pri tom je potpuno jasno da fura svoj specificni stil i da je to sve. izvinjenje bi trebalo da je vise nego dovoljno"), ali da to sto mu je krivo sto nece moci da nosi kosulju treba da ima manju tezinu nego sto u veliku, svetsku prezentaciju uklapa slike u kojima zene sluze kao seksualno izazovni ukras. kasnije sam rekla da kosulja nije "najpametniji izbor za javni nastup". posle sam rekla: "naslo se dovoljno ljudi kojima to nije toliko kul, on se izvinio, mislim da je dobro postupio, zao mi je sto ga cerece, deluje mi da ga je iskreno potreslo, i bilo bi lepo kad bi to bio kraj jedne generalno lepe i velike price".

 

burn him, bas. s druge strane smo mogli procitati da ga napadaju virgo intacta babe, islamoljupci i tome slicno. count me in.  :isuse:

 

a na kosulji mi je zaista upala u oko, ako hoces preciznije, raskrecena picka koja je u prvom planu na rukavu na ovoj slici. paznju su mi odvukle tek njene sise. ostavljam mogucnost da poznavaocima zanra ne iskacu seksualne asocijacije u prvi plan, ali opet, ovo je prezentacija koju je pratilo pola sveta (dok je druga polovina pratila sletanje seselja). 

 

rosettashirt_zps6e798a86.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...