Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

Uopste me ne cudi sto celu pricu forsiraju beskorisne hrpe bajtova kao sto je the verge. Uostalom, naslov govori sve. BTW, upravljacka struktura firme koja rukovodi tim i slicnim sajtovima: http://www.voxmedia.com/who-we-are . Tri zene od njih 20, od toga dve moraju da trpe posto su osnivaci. Ajmo aplauz za ove fantasticne borce za zenska prava.

Link to comment

kako čuven kad ja nisam čuo  :fantom:

 

pa zamalo je ispalo da je izbor fonta u prezentaciji važniji od onoga što ta prezentacija objavljuje: otkriće Higgs bozona, te se danima raspredalo o fontu. i mi smo se ovde time bavili  :D

Zajebo se što je uopšte ušao u "I'm sorry" mod... Totalna budalaština.

 

po reakcijama koje čitam poslednjih par dana ispada da to izvinjenje kritičarima ništa ne znači, te počinjem i ja da mislim da je bolje da se nije izvinjavao. sad se istražuje ESA web sajt (mislim na ove Astronomers sa facebooka), ne mogu da nađu nikakav zvanični stav o jednakosti polova, o diversity, elem NASA je u tom polju mnogo bolja. uglavnom lavina kritika ne posustaje, još uvek se više diskutuje o košulji, nego o Rosetta misiji (na stranici posvećenoj profesionalnim astronomima). :( 

Link to comment

lik je car i kosulja mu se super slaze sa ostatkom tzv "looka".  i super je sto totalno izgleda kao kompletan antipod bilo kakvoj predrasudi o izgledu naucnika astrofizicara. i jos je kosulju napravila zena. trebalo je da samo predje preko toga ali se jadan verovatno usrao da ce ga ta haranga ostaviti bez posla sto je verovatno lako moguce u USA. jebena PC kultura ponekad stvarno nema granice. 

Link to comment

u stvari, jer ima negde neka kosulja kojom necu uvrediti pola stanovnistva na zemlji, nego sve?

pa neka na kojoj su zene gole, a muskarci peru 10 iljada tanjira pomocu jedne kapi deterdzenta u selu viljabaho. tako neshto.

Link to comment

ocu i decu da uvredim.

moram da razmislim, onda. 

 

edip. chekaj, a to shto je sharen od glave do pete, to mu je osobenost, i to se ne dovodi u pitanje? ima smisla :o

 

edip2. jel mozemo da probamo, u experimentalne svrhe, da ga zamislimo u odelu sa drugog topika :unsure: ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

 

edip. chekaj, a to shto je sharen od glave do pete, to mu je osobenost, i to se ne dovodi u pitanje?

to mu je prsoneliti. a kosulja je trebala biti efortles, no se zajebo.
Link to comment

lik predvodi onakav projekat, demonstrira potpunu uvjerenost u njegov uspijeh onakvom tetovazom, i retardi se zakace za kosulju  

 

ajde, sto ste takvi, zene vole modu. o cemu ce da pricaju, o astronomiji? 

 

 

:ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...