Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

A pazi, gore zvuci napisano nego kad ga cujes. Nije ni meni sad nesto strasno ili sta god, ali trebalo bi da postoje neka pravila sta se sme pricati a sta ne. Ako je on neko ko to prosto nije u stanju da razluci, mogao mu je neko od kolega skrenuti paznju.

 

...kako se ne bi potresle tri besposlene virgo intacta babe cija se cudorednost vredja.

Link to comment

možda je bilo uzbuđenje, sreća, umor, sve zajedno, ne samo kod njega, nego kod čitavog tima, nagađam... u takvim trenucima se reaguje emotivno i iskreno

 

Iskreno, nego kako. Kao recimo ova članica tima. Predivno, zar ne? Ali, jbg, moramo o šulji da raspredamo.

Link to comment

Ovo je dobar primer načina na koji forma (autfit naučnika, u konkretnoj situaciji) može da nadraste sadržaj/suštinu (naučno dostignuće) kada se bilo koji princip (u ovom slučaju PC) primeni nekritično. Daleko od toga da košulju i propratne komentare smatram prikladnima u bilo kojoj konstelaciji (osim u svoja 4 zida, naravno), ali mi se ipak čini da je iščitavanje mizoginije i, posledično, dovođenje u pitanje položaja žena u nauci, ipak preterano. 

Link to comment

http://www.youtube.com/watch?v=RUIAiYBeLc0

 

mislim da je politicki nekorektan naucnik vec neka vrsta klisea i da nije cak ni narocito nova.

ne znam koliko oni uticu na formiranje suda javnosti o pitanjima koja nisu striktno vezna za njihovu oblast.

na kraju, cak i the big bang theory moze negativno uticati na polozaj zena u nauci, ako dovoljno prosirimo pricu.

Edited by Aleksija
Link to comment

...kako se ne bi potresle tri besposlene virgo intacta babe cija se cudorednost vredja.

 

 

Tri besposlene virgo intacta ruzne babe koje su izgledale kao babe i kad su bile mlade, hteo si reci -_-

Link to comment

na majici inace nisu 'crtani karakteri' (ako mislis u smislu superheroja ili tako nesto) nego su dominatrix zene, bdsm fazon, vrlo ocito seksualan sadrzaj.

tumblr_nf3ne69eZe1qald0lo1_1280.jpg

 

:lol:  Ma ne zajebavajte me bre...

Link to comment

 

Je l to Alice Bell voli da uopstava kada govori u ime "women in science"?

Profil deluje kao da je dezurna kolumnistkinja  kojoj je u opisu posla da svuda vidi mizoginiju.

 

 

Alice Bell is an academic and writer interested in issues of science in public policy and popular culture. 

Edited by Budja
Link to comment

ovde 

 

edit: sold out, imaju još jednu verziju u plavoj boji, ali i ona je sold out trenutno 

 

a mogao je na istom mestu da pazari ovu sa papagajima.

i sada bi bio heroj koji se spustio na kometu.

 

toucans-parrots.1350983694.1237777229.2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...