Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Vucic je pickousti smrad odvratni. No, reci da je on razgradjivao neke tekovine 5.10. nema veze sa zivotom. Naime, tekovine 5.10. su prestale da postoje 6.10. Ovakva armija smradova i zgadije se ne stvara za dve godine.

 

Vucica je jednostavno usralo to sto ovaj jadni narod vise nije imao za koga da se uhvati. Narodu je skoro pa isti k. Stanje u drzavi i drustvu se nije puno promenilo. Psiho je samo potpuno ogolio citav sistem i ucinio ociglednijim stadijum rasula u kojem se nalazimo. Skinuo nam je koprenu sa ociju koju smo imali dok su glumci bili lepi, pa se sad uzasavamo cinjenicom da ovu farsu moze bez problema da "vodi" i oboleli psihopata.

 

Tadic i gnjide koje su oni iznedrili bi mi se ovih dana verovatno gadili na mozda drugi nacin, ali istim intenzitetom. Isto kao sto mi se trenutno gadi 90% tzv. "opozicije".

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vucic je pickousti smrad odvratni. No, reci da je on razgradjivao neke tekovine 5.10. nema veze sa zivotom. Naime, tekovine 5.10. su prestale da postoje 6.10. Ovakva armija smradova i zgadije se ne stvara za dve godine.

Da pojednostavimo - 5.10 je bio fikcija koju smo mnogi kupili i u koju smo ulozili ne shvatajuci sta se desava(lo)... Likvidacija Djndjica je to zapecatila - em njega vishe nema em je to ono - hendi da se zali i sa se kaze -da je ziv sve bi bilo drugacije... 

Link to comment

xq1NFLR.jpg

Bilo je radova u slivu Morave i na odvodnjavanju i na navodnjavanju - od 50tih pa sve do raspada SFRJ (i malo posle toga). Gradjevinski fakulet & Institut Cerni, Shumarski direktno i kroz Cerni, Poljoprivredni - isto... Meni je inace ovaj Rajs cista fikcija - kao neko ko je iskoristio ime i napisao sta je mislio da "treba"... ok je - al' je napisano pre milion godina (ko god da je autor) a baratati sa takvim stvarima a znati o vodoprivredi, sumrstvu i poljoprivredi samo ono sto je pisalo u zadnjih 10-15 godina je kompletno - ono - muka ziva & pogreshno.

Firme su radile sezdesetih i sedamdesetih - ili kroz kredite ili kroz (nesto kao) USAid - sisteme za odbranu od poplava (i odvodnjavanje) - posle svake vece poplave i sisteme za navodnjavanje - posle svake ozbiljnije suse... Dolazili su nam likovi iz USofA, poneko i Francuske (ti su vise isli u Makedoniju, ne znam bash zasto) i tamo dalje... 

Link to comment

Na stB voditeljka upravo pegla: "kako je rekao gradski menadžer Goran Vesić, šteta je negde oko 100.000 DINARA"

Stoka

Sto bi se reklo u ona vremena - sve to treba govnjivom motkom ispratiti...

Link to comment

Na stB voditeljka upravo pegla: "kako je rekao gradski menadžer Goran Vesić, šteta je negde oko 100.000 DINARA"

Stoka

Sto bi se reklo u ona vremena - sve to treba govnjivom motkom ispratiti...

Link to comment

Ja ziva nisam da cujem sta na pomenutu temu ima da kaze ona Aleksandra Jankovic.

Kako ce ona objasniti ovaj cudni fenomen sabornosti gradjana?

 

(A mozda se vec i oglasila, a ja propustila?)

 

zaista ne razumem tu morbidnu zelju, al ajde

 

 

 

"Psiholog Aleksandra Janković smatra da se u svakoj vanrednoj situaciji i u situacijama opšte uznemirenosti pojavljuju glasine koje se lako prihvataju jer su ljudi manje kritični nego u normalnim okolnostima.

- Glasine šire politički protivnici aktuelne vlasti koji žele da je prikažu kao jedinog krivca za sve što se u zemlji događa, pa i za elementarne nepogode, i koriste ovu situaciju da bi završavali političke obračune, budući da su to obično ljudi nezadovoljni svojom pozicijom ili se plaše sankcija. To je istovremeno pokušaj da se obezvredi poverenje koje je narod ukazao vlasti kada se u ogromnom broju odazvao na pozive da učestvuje u odbrani gradova - kaže naša sagovornica."

Link to comment

pa sad, po zakonu o informisanju, sredstva informisanja su ona koja se kao takva vode kod apra. Zatim treba dokazati da li je bilo sirenja panike i onemogucavanja drzavnih organa da djeluju.

 

Naravno, briga njih sta zakon kaze. Bice ovo lijepa medijska predstava.

Link to comment

sad rekoše na rts-u nešto u fazonu "danas kreće hapšenje svih koji su širili paniku preko društvenih mreža"

 

Meni roditelji i drugarice ne daju da pomenem nista o politici ni preko telefona, izgleda da su u pravu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...