Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Puštaju kuso i repato u prve borbene redove da kažu koju toplu reč o narodu, a u biti da budu tampon zona između njega i vlasti.

 

Narod da se samoorganizuje, da bude saboran™ i gleda u nebo šta će mu od boga pasti, a vlast da prosto vlada, tako joj je dato. Paz' majke ti...

 

 

 

'Šupič..........

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puštaju kuso i repato u prve borbene redove da kažu koju toplu reč o narodu, a u biti da budu tampon zona između njega i vlasti.

 

Narod da se samoorganizuje, da bude saboran™ i gleda u nebo šta će mu od boga pasti, a vlast da prosto vlada, tako joj je dato. Paz' majke ti...

 

 

 

'Šupič..........

 

Ali, strucnjak za digitalizaciju. :lolol: 1 relevantno misljenje o mentalnom staju nacije i uzusima savremenog drustva. Neka se pripremi strucnjak za belu tehniku a.k.a majstor Toza sa prvog sprata.

Link to comment

Ja ziva nisam da cujem sta na pomenutu temu ima da kaze ona Aleksandra Jankovic.

Kako ce ona objasniti ovaj cudni fenomen sabornosti™ gradjana?

 

(A mozda se vec i oglasila, a ja propustila?)

Link to comment

Ja ziva nisam da cujem sta na pomenutu temu ima da kaze ona Aleksandra Jankovic.

Kako ce ona objasniti ovaj cudni fenomen sabornosti™ gradjana?

 

(A mozda se vec i oglasila, a ja propustila?)

 

Nista bez Jovana Marica i Vladete Jerotica. Dok se oni ne oglase ne priznajem sud strucno digitalizovane javnosti.

Link to comment

moraćemo još jedan krug mada bito trebalo negde drugo.

 

ne mogu da amnestiram ili razumem milion i kusur ljudi koji su glasali za stranku psihopate. za njega, u stvari. može kao razlog da se opravda strah za sopstvenoradno mesto ali, nije baš svih 750000 glasalo za njega. s druge strane, za njega su izvesno glasali oni kojima se on učinio drukčiji nego što zaista jeste. i i dalje, tvrdoglavo, drže se te iskrivljene slike.

 

u ovom selu, belanovici, jednocifren broj ljudi je na budžetskoj sisi. komunalci, poštari, lekari. a vučić je ovde pobedio. kada sam lokalcu ispričao šta se sve dešava ovih dana (pročitano na forumu) odgovori su bili u stilu "ne može vučić sve to da kontroliše" i "proveriće on to". isto tako su ostali u ubeđenju da su dobro izabrali i kada sam im davno rekao da ih je velja zajebao neasfaltiranjem džade. "ćuti, bolje je nego što je bilo".

 

ja sam glasao za radulovića jer je bio nešto novo. da toga nije bilo apstinirao bih

 

izlazak preko 50% dao je vučiću legitimitet. uključujući i moj izlazak. da nismo izašli 100% polanika na osnovu 25% izašlih ne bi mu dalo legitimitet.

Link to comment

Ali, strucnjak za digitalizaciju. :lolol: 1 relevantno misljenje o mentalnom staju nacije i uzusima savremenog drustva. Neka se pripremi strucnjak za belu tehniku a.k.a majstor Toza sa prvog sprata.

 

Majstori za opravku veš mašina su Ajnštajni u odnosu na 'stručnjake za digitaliziju'.

Edited by Anonymous
Link to comment

Vesna RV upravo bejaše solidna kod Danice. Nisam gledao od početka, ali reče kako bi sudu bilo gotovo nemoguće da odredi odgovornost za Obrenovac zbog krš zakona i višedecenijske nebrige nad sredstvima njihove primene, kako je Vučićevo sedničenje pred kamerama bilo degutantno na više nivoa, pričala je i o nedorečenosti propisa u vezi prinudne evakuacije ili odbijanja iste. Je l' ovi iz Nove jedini iz redova parlamentarnih™ otvoreno mlataraju kontra Vhuçija ili ja živim ispod kamena?

Link to comment

ne mogu da amnestiram ili razumem milion i kusur ljudi koji su glasali za stranku psihopate

 

pa glasala je i pešićka 2012 pa si joj se divio sad sedi tu i žvaći penziju dok ti je vučić ne ukrade  :fantom:

Link to comment

Самосвест о сопственој моћи, која је проистекла из ове катастрофе промениће много.

kako je ovo lepo, moraću da stavim u potpis.

 

stručnjak za digitalizaciju ima u malom prstu glavni novinski žanr Vučićeve Srbije, tzv. lorem ipsum.

Link to comment

Nista bez Jovana Marica i Vladete Jerotica. Dok se oni ne oglase ne priznajem sud strucno digitalizovane javnosti.

 

Ti bas ides na hard verziju, Vladeta ce amnestirati boga, sasvim sigurno, i na taj nacin se konfrontirati vladi, a Maric

eros, tanatos, jasna je veza, eros je pobedio. Meni je i dalje Aleksandra nepoznanica:)

Link to comment

ne mogu da amnestiram ili razumem milion i kusur ljudi koji su glasali za stranku psihopate. za njega, u stvari. može kao razlog da se opravda strah za sopstvenoradno mesto ali, nije baš svih 750000 glasalo za njega. s druge strane, za njega su izvesno glasali oni kojima se on učinio drukčiji nego što zaista jeste. i i dalje, tvrdoglavo, drže se te iskrivljene slike.

 

Nije tih milion i kusur ljudi glasalo za Vucica zato sto ga voli, ni zbog sopstvenog radnog mesta, vec zato sto ne znaju sta bi drugo. Tesko je ziveti sa 20 hiljada i manje. Zajebano je kad nemas da platis struju. Ljudi se hvataju za slamku. Izgubice Vucic brzo te glasace posto im ne moze poboljsati zivot

 

 

 

Inace, pre nekih mesec dana putovao sam busom do BG-a i pored mene je sedeo jedan Rom od nekih 50-ak godina koji radi - a gde bi drugde nego u gradskoj cistoci, prazni kante...

 

Caskali smo nesto bezveze a onda je neocekivano skrenuo temu i rekao - Bice nereda, bice guzve. Ja pitam sto, a on kaze - Kako sto? Ljudi su sve siromasniji, svi oko mene su glasali za Vucica nadajuci se bilo kakvom poboljsanju... I kad ih i on zajebe, ostaje im samo da uhvate motke, nema dalje. Struja treba da poskupi, penzije da padnu - bice nereda.

Link to comment

Sve 5, ali zar nije upravo model parlamentarne demokratije za 21. vek, kakav smo mi sve vreme pokušavali da uvedemo, upravo takav da radi sve što može da ograniči učešće građana u politici? Nije to tako samo u Srbiji. Otud i provala desnog populizma i njegovih "demokratskih" parola, referenduma, itd.

 

iliti žakerije, štob rekao Boris Džonson

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...