Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Znali ne znali, ogroman propust, ovi (teroristi) imaju borbenog iskustva, nije ekipa se skupila pa da pre iftara ubiju koju desetinu nevernika...

Link to comment
On 23. 3. 2024. at 18:59, levi said:

Ništa nije bilo generički zbog izbora, nego su im dali konkretnu najavu da imaju saznanja da se planira teroristički napad. Ozbiljne službe se ne zajebavaju sa tim. A ovi zlikovci i to okrenuli na patkometriju, neće nas Amerika da ucenjuje

A nisu mogli da otkriju oktobarski napad na Izrael? Nisu mogli da otkriju Hamas kako priprema 5000 raketa da ispali, te na sve to 3000 militanata na području od 20 kvadratnih kilometara? How come

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Sergej Nariškin, direktor FSB,  je nesposoban čovek.

Putin se kao i svaki autokrata okružio klimoglavcima. Lojalnost se više ceni nego stručnost. 

Edited by Lord Protector
  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Tsai said:

Onda je Mosad dopustio da se desi napad kako bi u odmazdi očistio Gazu, ako se vodimo logikom likova koji su pisali da je ovo FSB inside job. Nisam vidio ekipu da na temi Izrael-Palestina razvija te teorije, pa sam zato i pitao.

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Jesper23 said:

Onda je Mosad dopustio da se desi napad kako bi u odmazdi očistio Gazu, ako se vodimo logikom likova koji su pisali da je ovo FSB inside job. Nisam vidio ekipu da na temi Izrael-Palestina razvija te teorije, pa sam zato i pitao.

 

Bilo je komentarisano na pochetku akcije.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lord Protector said:

Sergej Nariškin, direktor FSB,  je nesposoban čovek.

 

Nije preterano bitno, ali direktor ФСБ je Bortnikov A. V.

Link to comment
46 minutes ago, makaronee said:

 

Nije preterano bitno, ali direktor ФСБ je Bortnikov A. V.

Mislio sam na SVR

Link to comment
29 minutes ago, JozoMujica said:

Umesto da su ih lepo odveli u Guantanamo da uživaju u tropskom raju.

Imaš nešto za reći o meritumu ili samo relativizuješ kao desni bek za Rusiju najmiliju, svjetlo s istoka, jedinu nadu Srbinovu za revanš?

 

Inače, i službeni medijski krvolok i neslužbena ministrica propagande, bezrezervno navija za mučenje:

 

Edited by Roger Sanchez
  • +1 4
Link to comment
×
×
  • Create New...