Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

4 hours ago, Roger Sanchez said:

Znači, just like it's '99.

Vidim da ima nekih nedoumica oko ovog posta - mislio sam na one bombe u stambenim zgradama nekim čudom baš onda kad su Dauphinu Rusije, za koga dotad nitko nije čuo, trebale ratne lovorike

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Mogao je da zabrani velike dogadjaje i pojaca kontrolu dok ne saznaju.

Ne baš.

Tu je napadač uvijek u prednosti i uvijek će pronaći način da izvrši teroristicki akt.

Ako ne znaš kad i gdje, možeš do sudnjeg dana kontrolisati ali u jednom momentu će pažnja opasti i tu je kraj.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

Fak jea, i Racak drugoj strani. U Markale bole da ne ulazimo.

 

Nije to nista novo jbg.

Bolje. 

Drži se Vučića, Kandićke i Mihajlovića, tako je život lakši. :fantom:

Link to comment

BTW jel se secate davno one frke kad su neke domace vehabije htele da prave sranje pa ih nasli na nekom brdu blizu Novog Pazara i sve pobili. Navodno nisu hteli da se predaju. Ne znam sta da mislim, dal je nasa drzava sposobna ili nase domace vehabije nesposobne a moguce je da je to bio samo cover up za nesto drugo, znajuci nase. 

Link to comment
1 hour ago, barba said:

 

 

Ok, ajde da ne cetvorimo dlaku na glupost, ja prvi idiot pisem zasto se covek trese, kao da je to uopste bitno za nesto. 

 

Poenta onog sto sam hteo da kazem da je lik uhvacen mnogo ranije nego sto je vreme tog snimka, tu se vec seta desetine nekakvih likova, gomila parkiranih automobila.. 

 

 

 

Ma ok, niko nije idiot tj svi smo, sada, koliko prepoznamo fake, koliko ne...

Mi tražimo jednostavna rešenja i odgovore ali ovi/oni se školuju za to. 

Link to comment
22 minutes ago, Roger Sanchez said:

Vidim da ima nekih nedoumica oko ovog posta - mislio sam na one bombe u stambenim zgradama nekim čudom baš onda kad su Dauphinu Rusije, za koga dotad nitko nije čuo, trebale ratne lovorike

 

Otprilike znam na sta aludiras, akcije Samila Basajeva u Dagestanu plus bombe na vise stambenih zgrada po Moskvi su posluzile kao izgovor za Drugi cecenski rat koji je Putina Ilansirao u orbitu Jel da?

 

I tu ima dima itekako, nikad valjda nije ni dokazano da je bilo ko od cecenskih separatista imao veze sa time.

 

 

dakle da, Putinu ne bi false flag verovatno bio prvi ali kakvu tacno dobit licno bi sad trebao da usicari?

Edited by dillinger
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

 

Otprilike znam na sta aludiras, akcije Samila Basajeva u Dagestanu plus bombe na vise stambenih zgrada po Moskvi su posluzile kao izgovor za Drugi cecenski rat koji je Putina Ilansirao u orbitu Jel da?

 

I tu ima dima itekako, nikad valjda nije ni dokazano da je bilo ko od cecenskih separatista imao veze sa time.

 

 

dakle da, Putinu ne bi false flag verovatno bio prvi ali kakvu tacno dobit licno bi sad trebao da usicari?

Ocekuje se nova mobilizacija u Rusiji. Mozda povecati odziv? Ili opravdanje prinude?

Link to comment
7 minutes ago, gsb said:

Ocekuje se nova mobilizacija u Rusiji. Mozda povecati odziv? Ili opravdanje prinude?

 

Nda ali zasto bi zaboga, u ovom momentu hteo otvaranje drugog fronta prema Srednjoj Aziji, ISISu, Kavkazu...Ili kojom vec manifestacijom islamskog ekstremizma

Edited by dillinger
  • +1 1
Link to comment

Klasika.

 

Zavrseni izbori, ovim je pridobio naciju da vide Ukrajince kao zlikovce, sad ide mobilizacija na maks i napad punom snagom gde je sve dozvoljeno.

Link to comment

Nikad do kraja razjašnjena priča o Rjazanskom šećeru.

 

Elem, građani Rjazana 1999 primete neku ekipu kako unose nešto u zgradu, nastane panika, stvar ode javno, dođe lokalna policija i konstatuje da su u pitanju vreće sa belim prahom i detonatorom, državna televizija javi da je u zgradi eksploziv, policija uhapsi osumnjičene, ne bude nikakve eksplozije ali FSB izda saopštenje kako je to bila samo vežba a Putin pohvali budnost građana.

 

Ispostavilo se da su osumnjičeni bili pripadnici FSBa.

Edited by nautilus
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Putin tvrdi da jesu i da su Ukrajinci hteli da ih puste da pređu preko granice.

 

 

Ruski TG kanal Baza je objavio imena četvorice, ali tvrdi da ih je bilo šestorica. Navodno su svi Tadžici.

 

GJVXPnbWoAA8sqE?format=png&name=small

 

Inače, pojavio se snimak (nisam gledao, samo sam pročitao opis) na kojem se navodno ruske strane reda na životinjski način iživljavaju nad jednim od uhvaćenih terorista...

 

Spoiler

...odsecajući mu uvo i terajući ga da ga jede.

 

Sudeći po slici jednog od uhapšenih sa zavojima oko glave, moguće je da je tačan.

Edited by vememah
Link to comment

 

@Vasilij Zajcev

 

Ako moze ovde o tvom teoretisanju, tamo postaje nepregledno, informeri , pande, bande, Vucici.. 

 

 

Zanimljivo je to sto si napisao, takodje ostavljam sve opcije otvorenim. 

Ali ta jedna stvar bas reze oci.. 

 

U poslednje vreme ISIS K napada samo neprijatelje US, ne mogu jos da stavim RF u spisak neprijatelja Izraela. 

I prilikom oba napada na americke neprijatelje US ih upozorava na moguci napad. 

I Iran u januaru, i RF 8.marta..

 

 

Sta znaci upozorenje? Ako vec teoretisemo..Ukoliko napad bude osujecen, ne morate da zahvaljujete to je nasa obaveza, .. Ako dodje do napada , mi smo vas upozorili. 

 

Dve veoma slicne situacije za tri meseca , sa veoma cudnim kontekstom.. 

 

 

 

Podvlacim, ne pravim zakljucke, za svaku opciju sve do ruske mogu da se nadju nekakvi argumenti. 

 

 

Edit. Uz to mi ne znamo sta upozorenje po specijalnim kanalima sadrzi, ukoliko nema imena, mesta, ili vremena, ti trazis iglu u plastu sena, radis sve sto i obicno rade sluzbe na otkrivanju potencijalnih teroristickih akcija. 

 

Za mnoge teroristicke akcije u svetu necemo nikad saznati , jer su bile sprecene na vreme. 

 

Ovo juce je bilo nemoguce zastaviti, to se sprecava ranije, kad likovi izadju iz auta i pocnu da pucaju kasno je, a ceo grad da zaustavis zbog pretnje je nemoguce. 

Edited by barba
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...