Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

On 25. 3. 2024. at 13:39, Tsai said:

Za siroke mase mozda ali meni izgleda kao odraz potpune nemoci

Nama izgleda ali mi smo ipak vise deo neke liberalne Evrope nego Rusija, koja je klasicna autoritativna drzava sa jakom crkvom, gde se LGBT ljudi proganjaju, posticu tradicionalne vrednosti itd... U takvom drustvu je ovo prihvaljtivije i vise je znak da Putin "slusa narod" i radi, uprkos zakonima, ono sto bi i oni radili ovima. No, da imamo nekog Rusa na PPPu verovatno bi bolje znali i ovo moje je nagadjanje.

 

On 25. 3. 2024. at 15:33, smooth.Op said:

Meni je i dalje wtf to što su oni uhvaćeni živi. Očekivao bih neko puškaranje do smrti ili tako nešto. Jedino ako su sasuli svu municiju na one nesrećne ljude. 

Nisu ovo one ISIS kamikaze, svi oni su hteli da prezive. Verujem da se neki nadaju da ce izaci nekad iz zatvora a da li ce tada da nastave borbu ili odu kucama, to ne znam...

 

  

On 25. 3. 2024. at 20:04, brusli said:

Na FSB akademiji redovno gledaju Tarantinove filmove, a onu scenu sa crnjama i aparatom za varenje vracaju vise puta.

Jel su pustali Stuck in the middle with you?

 

 

Link to comment
On 25. 3. 2024. at 17:49, dillinger said:

 

Da vecina zemalja pa I Francuska (slucaj Bataklan) ustreli vinovnike I cao zdrao, opirali se prilikom hapsenja. Zapravo, ni to opravdanje ne postoji, postalo je podrazumevajuce da za njih zakon ne vazi. Najveci WTF ovde je kako su ovu ekipu uopste pohvatali.

 

 


Malo si se zajebao. Iz Bataklana nisu svi ustreljeni. Završili su na sudu.

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:


Malo si se zajebao. Iz Bataklana nisu svi ustreljeni. Završili su na sudu.

 

Planere I organizatore da, izvrsioce su postreljali ako se ne varam, I to ne samo na licu mesta

Link to comment
5 minutes ago, dillinger said:

 

Planere I organizatore da, izvrsioce su postreljali ako se ne varam, I to ne samo na licu mesta


Da malo ne izvrćeš? Neki su se digli u vazduh, neki su ubijeni dok su pucali na pandure. Niko nije “ustreljen”.

Link to comment

Ma sad guglam, prichate bezveze, jedan jedini napadach je preziveo originalni napad. To su bili neki klasichni samoubice. Ovom valjda nije detonirao prsluk.

Link to comment
On 25. 3. 2024. at 18:49, Luther said:

Nije poenta da li CIA ili drugi u US muče, naravno da to rade kad treba.

Sta da se radi, kad treba onda mora..

Link to comment

Samo da nešto bitno javim ekipi koja se na PPP javlja iz Sjetlosti Slovenskog Istoka

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Otto Katz said:

Pa nije PPP антироссийскиj, террористическиj чат. 

Kako nije, kad očito dopušta teroristima iz 🇧🇮 da slobodno vulgarnoverbalno чатuju protiv ruske veledržave i terorišu sve koji je na PPPu vole 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Sad kad na Kulinarstvu krenu da se otvaraju nove teme..."Recenzije moskovskih restorana", "Bahmutski kotlić", "Volođina šnicla"... @Eleniko ima da prsne ko lajsna!

  • Haha 2
Link to comment
On 27.3.2024. at 9:49, dillinger said:

 

Planere I organizatore da, izvrsioce su postreljali ako se ne varam, I to ne samo na licu mesta

 

On 27.3.2024. at 9:55, dragance said:


Da malo ne izvrćeš? Neki su se digli u vazduh, neki su ubijeni dok su pucali na pandure. Niko nije “ustreljen”.

 

 

pisao sam već o tome, ima tome dosta kako je promenjen modus operandi u lovu na teroriste, policija puca da ubije, suđenje nikoga ne zanima.

Link to comment
×
×
  • Create New...