Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Izgleda da su se kognitivne sposobnosti ruskih liberala u posljednih dvije godine extremno poboljšale.

 

20240323_134224.jpg

Link to comment

Ruske pandurske i ostale strukture imaju logistiku da blokiraju svaki pravac iz Moskve po perimetru koji izaberu tako da ne moze nista da izadje, a po cenu blokade celog grada. I onako je svaki petak zesci haos na izlasku iz grada kad ljudi krenu na dače. 
Ovi likovi su izasli, zaobisli sve to, vozili cele noci i dosli do Brjanska do kog ti treba 4-5 sati voznje na randevu tu na trasi i ispitivanje za telegram kanale. Nit menjali auto, nit se rasturili, nit krenuli na neku neocekivanu stranu.

Jbg, jes malo nategnuto.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Zaboravan said:

Onda barem elementarno znanje. 1998.

 

Decembar.

 

Jbg promasio sam za nekoliko dana. Cudo jedno koliko je kalendar bitniji od sustine izrecenog.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Decembar.

 

Jbg promasio sam za nekoliko dana. Cudo jedno koliko je kalendar bitniji od sustine izrecenog.

Suština je da si morao proveriti na googlu nešto za šta bi čovek rekao da si barem uviđaj radio. 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Mel said:

 

Ako ne znash tachno ko ide i gde, nema zashtite od ovoga.

Mogao je da zabrani velike dogadjaje i pojaca kontrolu dok ne saznaju vise. 

 

2 hours ago, Tutankamon said:

Ovo mu ne ide u prilog jer pokazuje slabost. Ovi su se bukvalno usetali i ubijali ljude kako su hteli pa onda pobegli...ovde je omanuo sigurnosni sistem...

Tako deluje racionalnom posmatracu sa strane a ljudima koji su u ratu i pod njegovim medijima... bem li ga, nekako imam utisak da ce uspeti i ovo da okrene na to da se samo narod skupi vise oko njega u borbi protiv celog sveta. 

Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

Sustina je Panda i kome su mrtvi srpski civili tada bili potrebni.

Markale, Račak...?

A da, to nije Vučić rekao. :fantom:

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Zaboravan said:

Markale, Račak...?

A da, to nije Vučić rekao. :fantom:

 

Fak jea, i Racak drugoj strani. U Markale bole da ne ulazimo.

 

Nije to nista novo jbg.

Link to comment

imaju obe strane motiv, a to je eskalacija...

rusima kao izgovor, ukrajincima kao nacin za uvlacenje natoa

Link to comment
36 minutes ago, Zaboravan said:

Pa taj koji ga ispituje svakako nije trčao za njim kroz šumu... 

 

 

Ok, ajde da ne cetvorimo dlaku na glupost, ja prvi idiot pisem zasto se covek trese, kao da je to uopste bitno za nesto. 

 

Poenta onog sto sam hteo da kazem da je lik uhvacen mnogo ranije nego sto je vreme tog snimka, tu se vec seta desetine nekakvih likova, gomila parkiranih automobila.. 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, onamonamo said:

imaju obe strane motiv, a to je eskalacija...

rusima kao izgovor, ukrajincima kao nacin za uvlacenje natoa

Kako tačno za uvlačenje NATOa? 

Daj da napravimo masakr civila, pa da Rusi u osveti šta tačno urade, što već nisu uradili? Bombarduju Kijev, tuku po civilnim instalacijama? Sravne Mariupolj i još par gradova priđe? Zavuku ruku u nuklearni lager?

  • +1 2
Link to comment

https://www.aa.com.tr/en/asia-pacific/putin-accuses-ukraine-of-resorting-to-terrorist-methods-on-instructions-of-west/3168817

 

Au koji moroni su ispali:

Turning to the announcement of a number of Western embassies in Russia about a terrorist threat alert, Putin called them "frankly provocative."

"All this resembles outright blackmail and the intention to intimidate and destabilize our society," he said.

Head of the Central Election Commission Elle Pamfilova said on Monday that the terrorist threat alert was meant to decrease voter turnout in the 2024 presidential election.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Caligula said:

Sustina je Panda i kome su mrtvi srpski civili tada bili potrebni.

Ja koliko se secam, bio je to dogadjaj vest u dnevniku treca-cetvrta, na isto tako trecoj cetvrtoj strani dnevnih movina, samo konstatovano, bez imalo spina tipa "sta nam rade" i slicno, brzo zaboravljeno. Dozvoljavam sebi da sam pogresno informisan i da se ne secam dobro. Rat je odavno poveo sa obiljem zlocina na obe strane (ne kao par meseci kasnije). Imalo je more materijala da se iskoristi i protiv jednih i protiv drugih...To sto ovaj ludak bulazni ja ne bih uzimao zdravo za gotovo...rekao je da ce i da objavi dokaze pa nista...ispade rec jednog ludaka i dokazanog lazova...

Link to comment
50 minutes ago, Ian Mancunian said:

Kako tačno za uvlačenje NATOa? 

Daj da napravimo masakr civila, pa da Rusi u osveti šta tačno urade, što već nisu uradili? Bombarduju Kijev, tuku po civilnim instalacijama? Sravne Mariupolj i još par gradova priđe? Zavuku ruku u nuklearni lager?

kako tacno ne znam, ali i sam si dao nekoliko "kako"....

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...