Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Siloviki više nisu tako silni kad umjesto mlaćenja i hapšenja deka, baka i tinejdžera treba izaći golim pištoljima na megdan s nakalašenim teroristima

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, mackenzie said:

Meni je šokantije kada teroristi dobiju plejstejšn nego kablove u testise.

Lijepo je kako se i na ovoj temi fino legitimirate, i riječima i reakcijama

 

Znači IDF pristup je OK kad je Rusija najmilija u pitanju. Good to know

Link to comment

Mislim da će sa ovim snimcima mučenja navući još problema sa ISIS-om, sumnjam da njihovi borci imaju ratio da ih strah od mučenja odvrati od krvavih namjera. Na kraju krajeva biće bombaš samoubica.

Edited by Jesper23
  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Roger Sanchez said:

Lijepo je kako se i na ovoj temi fino legitimirate, i riječima i reakcijama

 

Znači IDF pristup je OK kad je Rusija najmilija u pitanju. Good to know

Ovi su dokazane ubice preko 100 ljudi. IDF uglavnom nahvata neke neduzne Arape pa se izivljava nad njima (ono sto se moze videti na slikama i snimcima). Nisam ni za to da se i ovi muce, da se razumemo...

Link to comment

Meni je i dalje wtf to što su oni uhvaćeni živi. Očekivao bih neko puškaranje do smrti ili tako nešto. Jedino ako su sasuli svu municiju na one nesrećne ljude. 

Link to comment

Tu ti je samo pitanje ne shta je USA radila u Gvantanamu, nego shta je Rusija radila sa teroristima ranije, jel su objavljivali shta im rade ili ne.

Link to comment
27 minutes ago, Mel said:

Tu ti je samo pitanje ne shta je USA radila u Gvantanamu, nego shta je Rusija radila sa teroristima ranije, jel su objavljivali shta im rade ili ne.

Ne samo da je objavljivano, već su i oni što su pušteni napisali nekakve knjige. Snimio se i pokoji film, digla galama u medijima.

E sad uporedi reakciju kod onih koje simpatišeš.

Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Ne samo da je objavljivano, već su i oni što su pušteni napisali nekakve knjige. Snimio se i pokoji film, digla galama u medijima.

E sad uporedi reakciju kod onih koje simpatišeš.

 

Da, zamisli, u Americi postoji nesto sto zovemo kakvom takvom - javnoscu. Za razliku od Rusije, mislim zamisli čuda.

 

Ali i bez te javnosti bi razume se Dik Čejni prvi digao glas zbog torture u zatvorima na okupiranim teritorijama

Edited by dillinger
Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Ne samo da je objavljivano, već su i oni što su pušteni napisali nekakve knjige. Snimio se i pokoji film, digla galama u medijima.

E sad uporedi reakciju kod onih koje simpatišeš.

Ja to uopshte nisam pitala. Mislim da je Gvantanamo irelevantan u ovom kontekstu.

Link to comment
1 hour ago, dillinger said:

Nda, CIA muci samo pustanjem Metalike, I to onih boljih, ranijih albuma :fantom:

To se zajebavaš, ali FBI je tokom opsade Davidian Branch u Waco, TX puštala Achey Breaky Heart od Billy Ray Cyrusa.

Link to comment
×
×
  • Create New...