Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

5 minutes ago, Caligula said:

A za ovo odvratno podmetanje od svastanesto i tebe, sta da ti kazem, to govori o tebi jbg ne o meni.

Šta sam ti konkretno podmetnuo?

Link to comment

Zna dobro Putin da su ih amerikanci obavestili, kao što su već jedni druge ranije zvali zbog sličnih razloga, ali…

 

US National Security Council spokesperson Adrienne Watson said the US government had “shared this information with Russian authorities in accordance with its longstanding ‘duty to warn’ policy.”

 

But in a speech Tuesday, Putin had blasted the American warnings as “provocative,” saying “these actions resemble outright blackmail and the intention to intimidate and destabilize our society.”

That stance came despite Russian authorities having reported several ISIS-related incidents within the past month.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Nije nikakva zavera, glupo je do bola.

 

 

Ovo je napravljeno da odjekne - zasto i kome odgovara da odjekne ovakvo zverstvo, prostije je nego sabrati dva i dva.

 

Link to comment

Citiram matematičara gore. Ako ćemo sve svetske krizne situacije kao ovu gore da rešavam,o matematičkom metodom "zna se kome to odgovara" bojim se da će se istorija promeniti...

Link to comment

Mislio sam da propustam nesto ocigledno, ok. 

Po meni:

Neki islamski ludaci, samostalno

Neki islamisti, koje placa UA

Neki islamisti, koje placa USA

Neki islamisti, u vezi sa FSB 

 

I to bas ovim redom. Ovo poslednje 0.00001%

Je li ostala jos neka opcija? 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Tutankamon said:

Šta sam ti konkretno podmetnuo?

 

Da "rusi ubijaju sami sebe" ... "sto vise to bolje", dodala je svastazanesto

 

To bi bilo isto kao kada bi rekao da srbi ubijaju sami sebe za slucaj Panda ili Curuvija ili Stambolic Oliver ili Djindjic. Tako bolesno izvrnuti potencijalni drzavni terorizam u "sami sebe ubijaju" je zlonamerno i prosto veze sa logikom nema.

 

Kazem, nisam bio tamo, nisam organizovao, ovo odgovara Putinu trenutno bas kao sto je Milosevicu odgovarala Panda. Ne znam ko drugi u ovom pokolju juce moze da vidi interes Ukrajine ili takozvanog Zapada. BTW. od pre nekoliko dana u Ruskim medijima (kakva slucajnost) ovo nije vise "operacija" nego "Rat".

 

Rekoh, da se ne pravimo veverice ovde nad covekom koji vec dve godine mase atomskim bombama iznad glava celog sveta.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Mislio sam da propustam nesto ocigledno, ok. 

Po meni:

Neki islamski ludaci, samostalno

Neki islamisti, koje placa UA

Neki islamisti, koje placa USA

Neki islamisti, u vezi sa FSB 

 

I to bas ovim redom. Ovo poslednje 0.00001%

Je li ostala jos neka opcija? 

 

Radniche, obicno se slazem sa tvojim konstatacijama - iskreno me interesuje kakav interes u ovome moze da ima USA? Sem ako ne zeli da od Evrope napravi zgariste pa pravi ove male korake ka tome?

Link to comment

Pa to sledi iz onoga FSB organizovao...nisam ni mislio da su obični izvršioci Rusi...niko ni ne kaže da je ovo delo Ukrajinaca i Zelenskog. Ako su Amerikanci znali unapred da se nešto sprema (verujem da su znali konkretno i šta i ko da bi to prosledili Rusima) onda su najverovatnije islamski teroristi.

  • +1 1
Link to comment

Ispitivanje jednog od uhvaćenih terorista. Kome je teško da gleda ne mora, nije graphics content osim što se ovaj trese od straha.

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Nemam pojma, veruj mi. Ja sam nabrojio teoretske opcije. 

Najblizi sam prvoj. 

USA zaista ne znam, eventualno da pokazuje da su busni, da mogu da razvuku Putina na vise strana. Ponavljam, ne verujem... samo nagadjam. 

Link to comment
12 minutes ago, radnik said:

Mislio sam da propustam nesto ocigledno, ok. 

Po meni:

Neki islamski ludaci, samostalno

Neki islamisti, koje placa UA

Neki islamisti, koje placa USA

Neki islamisti, u vezi sa FSB 

 

I to bas ovim redom. Ovo poslednje 0.00001%

Je li ostala jos neka opcija? 

Izrael.

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

Izrael.

Nasmejah se prvo na ovo, ali onda sam se zamislio i nije toliko far fetched. 

Link to comment
17 minutes ago, radnik said:

Mislio sam da propustam nesto ocigledno, ok. 

Po meni:

Neki islamski ludaci, samostalno

Neki islamisti, koje placa UA

Neki islamisti, koje placa USA

Neki islamisti, u vezi sa FSB 

 

I to bas ovim redom. Ovo poslednje 0.00001%

Je li ostala jos neka opcija? 

Pff amateru, pa naravno MosadDžej :covid19:

Ovako, štopse reklo s'vra'glave - tajna služba zemlje koja bi ideološki trebala da predstavlja arhineprijatelja ISIL-u, a nikad od istog nije napadnuta. Pritom je ISIL napadao i Iran i Al kaidu, kada je trebalo. Sada, kada Hamasove delegacije dolaze u Moskvu svako malo, očigledno je da opet treba.

 

(inače se slažem sa tvojom logičkom dedukcijom, nego da doprinesem malo teoretisanjutm)

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...