Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Nisam bio kraj kompa od sinoć, može neki dajžest? Jesu li uhvaćeni/pobijeni/pobegli napadači?

Link to comment
33 minutes ago, Caligula said:

 

...Ja ne znam kako moze da odgovara Zelenskom koji im je sjebao 10% proizvodnje nafte dronovima

 

 

 

nafta se ne proizvodi u rafinerijama i po skladistima ;)

 

bio sam vise puta u tom kompleksu koji je roknut, ne na koncertima vec na sajmovima.  meni vidljivo obezbedjenje je bilo par penzionisanih policajaca na ulazu, koji te nezainteresovano provere metal detektorom i to je bilo sve po secanju. 

 

Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Nasmejah se prvo na ovo, ali onda sam se zamislio i nije toliko far fetched. 

 

Payback time.

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Htedoh da editujem i dodam  Mosad, nakon sugestija, ali ne moze. 

Da, i to je opcija. 

 

Chestitali Putinu izbore.

Link to comment

Zašto se mora istrazivati kome ovo odgovara?

Ovo nije prvi teroristicki akt u Rusiji i sasvim je moguće da se radi o nekim nezadovoljnim kakvkascima koji nužno ne moraju biti islamisti.

Ni Čečeni nisu bili klasični islamski teroristi koji se raznose.

Znači, realno je da se ovo desilo potpuno nezavisno od rata u Ukrajini.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Zašto se mora istrazivati kome ovo odgovara?

Ovo nije prvi teroristicki akt u Rusiji i sasvim je moguće da se radi o nekim nezadovoljnim kakvkascima koji nužno ne moraju biti islamisti.

Ni Čečeni nisu bili klasični islamski teroristi koji se raznose.

Znači, realno je da se ovo desilo potpuno nezavisno od rata u Ukrajini.

 

 

Chisto kao linija razmishljanja dosad teroristichki napadi u Rusiji nisu imali veze sa Ukrajinom itd je kao reci dosad sukobi Izraela sa Palestincima nisu imali veze sa Ukrajinom. Ne kazem de je jedno ili drugo ili trece itd, kazem sad imash vishe zainteresovanih strana...

Link to comment

Zašto bi Ukrajina imala interesa za ovako nešto? Pokolj civila, u koncertnoj dvorani - kako to može, ikome ko se brani od agresije da pomogne? Pa nije to napad na krimski most, pa da može propagandno da se iskoristi ili neka vojna infrastruktura/rafinerije i slično, da ima ikakvog, makar i malog strateškog/taktičkog uticaja na dalji tok rata. 

Neko gore napisao - da se pokaže da je Putin slab. Kao da Ukrajina ne zna sa kim ima posla, i koliko ovako nešto samo može dodatno da homogenizuje i utvrdi vlast botoksiranog, ako ima još šta da se utvrđuje.

  • +1 6
Link to comment

A i ovo za Mosad i Izrael - omiljen narativ svih domaćih idiota sa Tvitera i slično, obolelih od putinofilije i antisemitizma.

 

Izrael je zauzet svojim genocidom, te ne vidim kakav oni benefit imaju od ovoga.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Ispitivanje jednog od uhvaćenih terorista. Kome je teško da gleda ne mora, nije graphics content osim što se ovaj trese od straha.

 

  Hide contents

 

 

 

 

Mislim da se trese od hladnoce. Mi ne znamo tacno kad je uhvacen, ovi koji ga ispituju uopste nisu pod adrenalinom borbe koja samo sto se zavrsila. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

@Ian Mancunian Slažem se, Ukrajina nema.

 

A posebno su mi sumnjiva svedočenja koja je RT izbacio - gde kao teroristi tvrde da ih je neko platio (i to samo 500 000 rublji)

 

Možeš nekome platiti da nekog ubije za novac u nekom mraku. Nekome jadniku vjerovatno možeš platiti i neke rizičnije stvari. Možeš platiti nekome da postavi bombu i nada se da neće biti uhapšen. Ali kad gledaš snimke i teroriste koji se polako bez straha šetaju i ciljano gađaju ljude, a znaju da će verovatno stradati u mukama - to se ne može platiti. To ludaci rade iz uverenja. Tako da ako ne budu dokazali da su teroristi Ukrajinci ili barem jako proukrajinskog uverenja, nego samo da su ih platili Ukrajinci - znajte da je to laž i da su ih mučenjem naterali na to.

Edited by Spooky
  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

kakve borbe?

 

 

Kako kapiram oni su praceni, uhvaceni u sacekusi. 

Auto zaustavljen ne tako sto su ih zamolili sa naklonom da se zaustave.. A onda ih jos lovili po sumi. 

 

Link to comment
24 minutes ago, barba said:

 

 

Mislim da se trese od hladnoce. Mi ne znamo tacno kad je uhvacen, ovi koji ga ispituju uopste nisu pod adrenalinom borbe koja samo sto se zavrsila. 

 

 

Pa taj koji ga ispituje svakako nije trčao za njim kroz šumu... 

Link to comment
×
×
  • Create New...