Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

hoce ali mi se nije javio.sta god da bude ja cu sigurno doci. da overim i taj prostor, konacno :stidimse:
ja mislim da nec bit nista od minjinog prevoza, nesto mi govori da nema (dovoljno) zainteresovanih...ja verovatno palim ranije za bg, al ako slucajno ne budem isla ranije, mozemo zajedno, mozda se i konacno malo sprijateljimo :) . anaway, pohvale za tvoju zelju da i ti overis skc, samo dobro se pripremi-mracno, nizak plafon, mnogo gandze u ono malo vazduha sto ima, tonac uglavnom los i tako sve to...nemam pojma sto uopste volim to mesto :huh:
Link to comment
ja mislim da nec bit nista od minjinog prevoza, nesto mi govori da nema (dovoljno) zainteresovanih...ja verovatno palim ranije za bg, al ako slucajno ne budem isla ranije, mozemo zajedno, mozda se i konacno malo sprijateljimo :) . anaway, pohvale za tvoju zelju da i ti overis skc, samo dobro se pripremi-mracno, nizak plafon, mnogo gandze u ono malo vazduha sto ima, tonac uglavnom los i tako sve to...nemam pojma sto uopste volim to mesto :huh:
koji sam grebator! :D ako otpadne ovo sa minjom, ima li koje slobodno mesto za povratak sa svirke?
Link to comment
ja mislim da nec bit nista od minjinog prevoza, nesto mi govori da nema (dovoljno) zainteresovanih...ja verovatno palim ranije za bg, al ako slucajno ne budem isla ranije, mozemo zajedno, mozda se i konacno malo sprijateljimo :) . anaway, pohvale za tvoju zelju da i ti overis skc, samo dobro se pripremi-mracno, nizak plafon, mnogo gandze u ono malo vazduha sto ima, tonac uglavnom los i tako sve to...nemam pojma sto uopste volim to mesto :huh:
ček-ček-čeku. kad si ti bila klima je šljakala sve u 16 i ton je bio dobar. a ta gandža - sori, verovatno troy i ja purnjali ono što sam mu pazario.
Link to comment
koji sam grebator! :D ako otpadne ovo sa minjom, ima li koje slobodno mesto za povratak sa svirke?
nismo se razumeli. ne idem kolima. a sto se povratka tice, ja najverovatnije ostajem u prestonici...tak da mozemo samo eventualno da putujemo tamo zajedno. predlazem voz. :)
ček-ček-čeku. kad si ti bila klima je šljakala sve u 16 i ton je bio dobar. a ta gandža - sori, verovatno troy i ja purnjali ono što sam mu pazario.
he-he-he. vidi rdjavka, upeco se :D svidja mi se ovo u stilu kad si ti bila sve je dobro funkcionisalo. :blush:
Link to comment
Bolje bi ti bilo da dodjes sama jer cu najverovatnije da se dogegam na koncert.
u, bre. pa veci je izazov da je otmes pred nekim tipusom.
Link to comment
Bolje bi ti bilo da dodjes sama jer cu najverovatnije da se dogegam na koncert.
otkud sad ti odjednom? kako samo lete ovi tetrebi, ccccc....ustvari, kad malo bolje razmislim, mogla bih sa ćaletom da dodjem :D , njemu bi se sigurno dopali. salim se naravno, Bghoste, samo se ti dogegaj, pa da upoznam licnost koja me je namamila da se okacim na perspici <_<
Link to comment
otkud sad ti odjednom? kako samo lete ovi tetrebi, ccccc....ustvari, kad malo bolje razmislim, mogla bih sa ćaletom da dodjem :D , njemu bi se sigurno dopali. salim se naravno, Bghoste, samo se ti dogegaj, pa da upoznam licnost koja me je namamila da se okacim na perspici <_<
mora d' si bre neka dobra riba, ja bih ti napravio chak i nepristojnu ponudu za spavanje posle kontzerta, al' ne vredi, imam samo jedan krevet, dva piva i pola flashe sedmice, jedva da ima za mene... al' i ne bi' voleo da se zaljubish, moglo bi imati fatttalne posleditze ...evo i da se ja malo [posredno stavim na perspic (ovaj mali je moj brat, kazhu da mnogo lichimo, al' ja sam malo prgaviji)myheros.jpgjosh par dana, pa che i taj ponedeonik ...
Link to comment
mora d' si bre neka dobra riba, ja bih ti napravio chak i nepristojnu ponudu za spavanje posle kontzerta, al' ne vredi, imam samo jedan krevet, dva piva i pola flashe sedmice, jedva da ima za mene... al' i ne bi' voleo da se zaljubish, moglo bi imati fatttalne posleditze ...evo i da se ja malo [posredno stavim na perspic (ovaj mali je moj brat, kazhu da mnogo lichimo, al' ja sam malo prgaviji)myheros.jpgjosh par dana, pa che i taj ponedeonik ...
ako ti je sinonim za dobru ribu ona kaubojka sto si je okacio, nisam od te sorte ;) ...hvala na domacinskoj ponudi za nocenje, imam mesto gde cu dobiti citav 1 krevet samo za sebe, alkohol jako slabo konzumiram tako da bi mogo sve sam da sljustis, al sta sve to vredi ako mnogo licis na svog mladjeg brata. jest da mi spoljni izgled nikad nije bio od presudne vaznosti, al ipak...sorry :( *izvinjenje zbog trolovanja, morala sam iz pristojnosti odgovoriti Mr. Smith-u
Link to comment
ako ti je sinonim za dobru ribu ona kaubojka sto si je okacio, nisam od te sorte ;) ...hvala na domacinskoj ponudi za nocenje, imam mesto gde cu dobiti citav 1 krevet samo za sebe, alkohol jako slabo konzumiram tako da bi mogo sve sam da sljustis, al sta sve to vredi ako mnogo licis na svog mladjeg brata. jest da mi spoljni izgled nikad nije bio od presudne vaznosti, al ipak...sorry :( *izvinjenje zbog trolovanja, morala sam iz pristojnosti odgovoriti Mr. Smith-u
(nema vezzze, samo se malo neobavezno zekimo, pripremamo atmosferu za ponedeljak)dakle, m'slim, batikure, shto imash visoke standarde, shta mi fali, m'sllim, dve noge, dve ruke...pazi, sve je OK where it counts, nemoj da te vissina zavara... ja sam mozhda malo nizhi od mog brata, jedno 2 cm... ne znam shta se desilo, ukrao mi pola hromozoma, shta li je, kevu mu... m'slim, imam i ja neke standarde, al', meni je sve OK , vazhno je da ima izmedzhu jedne i chet'ri noge, da nije sisa (m'slim, kao karaktherna osobina, inache, mozhe i to, jedna do chet'ri, kao shto rekoh), da nije tzava (hopet kao kharakterna osobina, inache, mozhe...a i ne mora).nego, ako stvarno ima neko ko nije iz bgda a 'oche na kontzrert pa da prespava, sve shto treba je jedan PM...i vrecha za spavanje, stvarno ima samo jedan krevet (m'slim, ima jedno tri sobe, al' samo krevet, sto i stolica...i slika hanibala lektora, al' to mozhe da se skine...zashto ne mozhe da se skine?...pa, dobro, mozhda ljudima smeta...e, koji si ti bolid, choveche...hanibal kazhe da ne mozhe da se skine njegova slika, koji debil, ponekad mi se javlja a ne vidim ga, kevu mu...)...jedino shto mozhe da se desi i da poremeti ssan je da se batikur predomisli i ne ode sa jednim od gospode koje je ona izvolila nazvati tetrebima, u kom sluchaju che se chuti buka iz te jedne sobe, al', evo, odma' kazhem da, bez obzira kakvi se zvuci budu chuli, nijedna zhivotinja neche biti povrijedjena tijekom dogodzhanja :)...jesam li vech rekao da rachunam da che koncert biti fenomenalan? bade, ja m'slim da che biti puno...
Link to comment
nego, ako stvarno ima neko ko nije iz bgda a 'oche na kontzrert pa da prespava, sve shto treba je jedan PM...i vrecha za spavanje, stvarno ima samo jedan krevet (m'slim, ima jedno tri sobe, al' samo krevet, sto i stolica...i slika hanibala lektora, al' to mozhe da se skine...zashto ne mozhe da se skine?...pa, dobro, mozhda ljudima smeta...e, koji si ti bolid, choveche...hanibal kazhe da ne mozhe da se skine njegova slika, koji debil, ponekad mi se javlja a ne vidim ga, kevu mu...)...jedino shto mozhe da se desi i da poremeti ssan je da se batikur predomisli i ne ode sa jednim od gospode koje je ona izvolila nazvati tetrebima, u kom sluchaju che se chuti buka iz te jedne sobe, al', evo, odma' kazhem da, bez obzira kakvi se zvuci budu chuli, nijedna zhivotinja neche biti povrijedjena tijekom dogodzhanja :)
WbHazel1.jpg
Link to comment

Bade, aj molim te reci iskreno kada će LLC izaći na scenu. žena mi opet pravi problem, sada ispade da mora da radi popodne u ponedeljak, pa mora da nekako tempira da dođe na početak glavnog programa, a ja ću do tada pripremati teren za šankom. Ako ti je frka da budeš iskren, aj mi reci makar na PM a ja neću šiljiti dalje.

Link to comment
Bade, aj molim te reci iskreno kada će LLC izaći na scenu. žena mi opet pravi problem, sada ispade da mora da radi popodne u ponedeljak, pa mora da nekako tempira da dođe na početak glavnog programa, a ja ću do tada pripremati teren za šankom. Ako ti je frka da budeš iskren, aj mi reci makar na PM a ja neću šiljiti dalje.
23:30, otprilike.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...