Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

ja konacno imam kablovski internet :ura!!!: pa sam malopre overila na jutjubetu big mama stvar. sto bi Hustler reko - izuva kolko je dobro :D
pa overi i one rapidshare linkove sa prethodne strane (zavedeni pod 1, 2 i 3!!). tamo je nekoliko pesama uzivo na nekoj americkoj tv. cisto da vidis sta te ceka, da ne kazem sta ces (opet) da propustis :P
Link to comment
pa overi i one rapidshare linkove sa prethodne strane (zavedeni pod 1, 2 i 3!!). tamo je nekoliko pesama uzivo na nekoj americkoj tv. cisto da vidis sta te ceka, da ne kazem sta ces (opet) da propustis :P
overavanje postavljenih linkova u procesu, hvala na podsecanju, a videla sam da si nam okacio domaci rad...a zasto ovo da cu (opet) da propustim...? ako Bog da dolazim sigurno u ponedeljak. hoce svirkica biti u dnk skc-a?
Link to comment
overavanje postavljenih linkova u procesu, hvala na podsecanju, a videla sam da si nam okacio domaci rad...a zasto ovo da cu (opet) da propustim...? ako Bog da dolazim sigurno u ponedeljak. hoce svirkica biti u dnk skc-a?
pa to da te malo lozim, zezam i vucem za jezik :Pda, dnk. i nije svirkica vec mamojeb od krljanja, bre! fatajte minjoza i da organizuje neki prevoz za novosadiste, a ti da obavestis BC-ja, on 100% ni ne zna sta moze da promasi :)
Link to comment
pa to da te malo lozim, zezam i vucem za jezik :Pda, dnk. i nije svirkica vec mamojeb od krljanja, bre! fatajte minjoza i da organizuje neki prevoz za novosadiste, a ti da obavestis BC-ja, on 100% ni ne zna sta moze da promasi :)
ja dolazim sama najverovatnije, ako ne navatam nekog sezonskog frajera do tad :rolleyes: , a za ovo da ja obavestim BC-ja, pa ti si sve ludji i ludji...a i nisam bas sigurna kolko bi se to njemu dopalo...
Link to comment
fatajte minjoza i da organizuje neki prevoz za novosadiste...
cekao sam ga 2 dana. dosta je bilo. sutra ce sve biti reseno s njim.ako je jos ko iz ns- a zainteresovan za prevoz (sto nas je vise to bolje) neka mi se javi sutra na pm kad resim dilemu oko istog. Edited by melankolic
Link to comment
ja dolazim sama najverovatnije, ako ne navatam nekog sezonskog frajera do tad :rolleyes: , a za ovo da ja obavestim BC-ja, pa ti si sve ludji i ludji...a i nisam bas sigurna kolko bi se to njemu dopalo...
šta fali da obavestiš mog druga? to je 1 čova velikog srca i najbolji kuvar u novom sadu. siguran sam da će ovi da ga obore s nogu. ne zameri, znam ga još dok si bila u petogodišnjem planu ;)
cekao sam ga 2 dana. dosta je bilo. sutra ce sve biti reseno s njim.ako je jos ko iz ns- a zainteresovan za prevoz (sto nas je vise to bolje) neka mi se javi sutra na pm kad resim dilemu oko istog.
cek, minja nece da ganja kombajn?
Link to comment
šta fali da obavestiš mog druga? to je 1 čova velikog srca i najbolji kuvar u novom sadu. siguran sam da će ovi da ga obore s nogu. ne zameri, znam ga još dok si bila u petogodišnjem planu ;)
oš da tražim da te banuju zbog tolikog otkrivanja rl podataka, ili ti se može pošto imaš veze kod moderatorke? :P :P :P
Link to comment
e, pa imas pivce od mene :)
lepo od tebe, nego, ako otpadne to s njim jel moze 1 karta sa strane da se ostavi za mene? da ustedim za jos 1 pivo :P javim ti na vreme. Edited by melankolic
Link to comment
lepo od tebe, nego, ako otpadne to s njim jel moze 1 karta sa strane da se ostavi za mene? da ustedim za jos 1 pivo :P javim ti na vreme.
xex, voleo bih da dodje do te situacije, al veruj da ce sigurno da bude karata.
Link to comment
xex, voleo bih da dodje do te situacije, al veruj da ce sigurno da bude karata.
znam da ce biti nego vidim da je karta 600 dindzi a na sam dan 700 pa reko sto da ne ustedim za pivce?
Link to comment
znam da ce biti nego vidim da je karta 600 dindzi a na sam dan 700 pa reko sto da ne ustedim za pivce?
a, to. resicemo. samo me podseti u subotu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...